Facebook Google+ Twitter

Arkona, Korpiklaani, Cree kolejnymi zespołami CRF 2014!

Do programu piątej, jubileuszowej edycji CRF 2014 dołączają: ikona rosyjskiego folk metalu – grupa Arkona, fińscy metalowcy z Korpiklaani oraz zespół Sebastiana Riedla – Cree. To kolejne, ale nie ostatnie zespoły, które potwierdziły udział.

 / Fot. Materiały PrasoweNa festiwalu nie zabraknie również „świeżej muzycznej krwi”. Do corocznego finału Przeglądu Kapel zakwalifikowało się 15 zespołów. Młodzi muzycy zagrają przed dziennikarskim jury na scenie alternatywnej w trzech kategoriach. O zwycięstwo powalczą
kapele podkarpackie (Rotengeist, Insist, Face Of Hate, TeBeG, 2 Grosze Do Wina),
kapele ogólnopolskie (Agyness B. Marry, Straight Jack Cat, Heroes Get Remembered, Hańba!, Chopin Died), kapele zagraniczne (słowackie Ine Kafe, niemieckie Berlińska Doroha i Corna Cruswa oraz 2morrow2late i Landau z Białorusi).

Znana jest również nowa, obowiązująca po promocji majowej, cena karnetów i biletów.
Od 2 czerwca do 18 sierpnia włącznie, karnet będzie kosztował 70 zł a bilet jednodniowy 40 zł. Po 18 sierpnia cena karnetu wzrośnie do 90 zł a jednodniowego biletu do 50 zł.

Internetowa przedsprzedaż karnetów i biletów rusza 2 czerwca (zakup dokonany przez przelew na konto CKiS w Cieszanowie, szczegóły na stronie internetowej w zakładce Bilety). Po 20 czerwca startuje przedsprzedaż w wybranych sklepach muzycznych i centrach kultury (lista punktów dostępna na stronie internetowej, również w zakładce Bilety).

Piąta, jubileuszowa edycja CRF 2014 odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Cieszanowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.