Facebook Google+ Twitter

Arłukowicz nie odwoła Neumanna? "Nie ma powodu"

Bartosz Arłukowicz nie widzi powodu do odwołania Sławomira Neumanna. Z informacji "Wprost" wynika, że wiceminister zdrowia popierał interesy prywatnej kliniki Sensor Clinique. Neumann zapowiedział, że pozwie tygodnik.

 / Fot. By PhilipLaTorre (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsDziś Sławomir Neumann tłumaczył się przed sejmową komisją z popierania interesów prywatnej kliniki Sensor Clinique. Afera rozpętała się po tym, jak "Wprost" ujawnił, że Sensor Clinique wyłudził od klientów 1,5 mln zł, każąc im płacić za badania, które powinny być refundowane. Dużą rolę miał w tym odegrać wiceminister zdrowia.

Sławomir Neumann twierdzi, że artykuł "Wprost" jest niewiarygodny. Zapowiedział już pozew przeciwko tygodnikowi. Wiceminister zdrowia twierdzi, że wystąpił do prezes NFZ ws. wypowiedzenia umowy klinice leczenia wzroku wyłącznie z prośbą ws. przestrzegania terminów. Nie dbał o interesy Sensor Clinique.

PiS wystąpiło z prośbą do premiera o wyjaśnienie tej sytuacji. Głos w sprawie zabrał również Bartosz Arłukowicz, który stwierdził, że nie widzi powodu do odwołania Sławomira Neumanna - pisze gazetaprawna.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

TAK TRZYMAĆ PAN.MINISTRZE!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.