Facebook Google+ Twitter

Armaty prawne przeciw dopalaczom

Po wojnie polsko-polskiej, mamy kolejna wojnę z dopalaczami. Tym razem słowa nie wystarczą, będą potrzebne armaty prawne. Czy premier Tusk je wytoczy?

Wojna wojnie nierówna

Właściwie to należy współczuć premierowi Tuskowi, bowiem jego rząd jest w ciągłym stanie wojny. Wojna z PiS i jego prezesem Jarosławem Kaczyńskim podzieliła Polaków. Po jednej stronie frontu stoją regularne zastępy nowoczesnej i kreatywnej myśli PO, a po drugiej, krzyż z jego, ograniczonymi perspektywami myślowymi obrońców. Dowódca obrońców krzyża współczesny Napoleon – Jarosław Kaczyński przyznał, że od czasu katastrofy smoleńskiej i w kampanii prezydenckiej jedzie na prochach. Po drugiej stronie frontu wszczęto wrzawę i nazwano prezesa PIS kłamcą, bo gdyby nie jechał na prochach i nie zadbał o swoje zdrowie, to mógł dostać np. załamania nerwowego i wylądować w szpitalu. Nikomu jednak nie przyszło do głowy, że brat poległego tragicznie prezydenta Lecha Kaczyńskiego po prostu zadbał o swoje zdrowie, ale nie powiedział tego nikomu. Dlatego po drugiej stronie wojennego frontu nazwano go kłamcą. Prawda, że logiczne ?

PiS zablokował demokracje

To właśnie w obronie demokracji wywołano wojnę polsko-polską. Rząd Jarosława
Kaczyńskiego dopuścił się wielkiej zbrodni. Dziś upadają kolejne mity, że nie była to obrona demokracji w wykonaniu platformy, a atak na demokrację. Prokuratura umorzyła właśnie sprawę kolejnej zbrodni PiS jakiej dopuścił się na słynnej konferencji Jerzy Engelking, bo przedstawił nagrania ministra Janusza Kaczmarka, który gonił po hotelowych pokojach biznesmenów. Prokuratura nie znalazła żadnych podstaw do postawienia zarzutów.

Premier wypowiedział wojnę dopalaczom

Mam wrażenie, że i ta wojna jest na pokaz. Oczywiście zgadzam się, że dopalacze trzeba szybko zlikwidować i zamknąć wszystkie legalne punkty sprzedaży. Skład chemiczny, budzi ogromne emocje i pokazuje upadek moralny producentów. W składzie można znaleźć oprócz farb, rozpuszczalników nawet trutkę na szczury. Wszystko pięknie, premier zareagował i to jest przypisane na plus.

Gdyby premier jednak chciał wyjaśnić sprawę do końca musi paść odpowiedź na pytanie: kto w polskim sejmie zabiegał o taki stan prawny i kto stał za uchwaleniem takiego zbrodniczego stanu prawnego? Społeczeństwo zostało ewidentnie wprowadzone w błąd, a punkty sprzedaży dopalaczy reklamowano jako legalne i bezpieczne. Narkotyki, które są sprzedawane nielegalnie okazały się bardziej bezpieczne. To ewidentne działanie na szkodę polskiej młodzieży i całego państwa polskiego.

Komu potrzebne są wojny

Społeczeństwu nic nie przynoszą i wypowiadanie kolejnych wojen to zwykły interes rządu. Daje rozgłos i poczucie walki premiera z otaczającym nas złem. Rząd macha tylko szabelką i sprawnie posługują się manipulacją słowną, a tu należy wytoczyć armaty prawne i bombardować złe prawo. Takie prawo, które zezwoliło na sprzedaż legalną dopalaczy. Taka decyzja o uruchomieniu armat prawnych i bombardowania aż do skutku, jest bardzo ryzykowna dla rządu, więc znów zapewne skończy się na wojnie pokazowej, podobnej do tej wojny polsko-polskiej z PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Romanie - to prawda Zaj zaprezentował zdecydowanie niski poziom komentarza ... ale dajmy mu szansę, bo każdy robi głupie rzeczy

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 10.10.2010 19:22

Jacenty! : pewnych ludzi nie należy komentować - dlatego będe milczał!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja akurat zgadzam się z Kozmińskim - )))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz Zaj
  • Tadeusz Zaj
  • 10.10.2010 16:59

Koźmiński jesteś idiotą, przestań już pieprzyć farmazony o walce Komorowskiego z krzyżem.
Jaka walka z jakim krzyżem ? Ktoś z kandydatów na prezydenta miał tak na nazwisko ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://wadowice24.pl/wasze-artykuly/2010

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Szanowny Romanie !...sondaże jasno pokazują poparcie około 30% dla PiS. Prezydent Komorowski wygrał paroma procentami. To jednak nie przeszkadza ministrowi rządu PO Radosławowi Sikorskiemu pytać - czy prezes tym razem jest na prochach. Czy minister nie obraża 30% Polaków, którzy popierają PiS, a może gardzi Polakami ...ten minister polskiego rządu ...

dzięki Andrzeju !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
  • Roman Kożminski
  • 04.10.2010 18:33

Rządy PO to PR + socjotechnika. Zrobią wszystko by niedopuścić PiS do władzy,nie dlatego że PiS żle rządził ale dlatego że musieli by odejść z polityki - dzisiejsi włodarze ze świecznika.Bo ci ludzie nie pasują do panstwa prawa .Prosze zauważyć jak zdemoralizowane są rządy PO, z jaką pogardą odnoszą się do opozycji.A Kaczynski cóż; na chamstwo odpowiada czasami chamstwem .Czy to dobry sposób niewiem,ale każdy sposób jest dobry by odsunąć ten fatalny rząd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre Jacenty.5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie ! To kolejny szum bez efektów. Platforma to partia zawieruchy i udawania , że znają i mogą wszytko naprawić, a tak naprawdę niszczą Polskę. Nagonka Polskiej partii PO na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego to największa hańba w naszej historii...tu zgadzam się ...powinni odejść . Zgadzam się mieli kastrować pedofilii, a kastrują finansowo Polaków

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
  • Roman Kożminski
  • 04.10.2010 11:27

Panie Jacenty !!Mam wątpliwosci kto podzielił Polaków - ja myśle że podzielił Komorowski zaczynając walke z krzyżem.W pierwszym wystąpieniu po wyborach to on stwierdził że krzyż trzeba przenieść.W trakcie wyborów nie odważył by sie na taką wypowiedż .Bo to było by zbyt ryzykowne.A co do walki z dopalaczami ,to też jest teatr rządowy.Prosze sobie przypomnieć z czym ten rząd nie walczył!!Walczył z pedofilami [mieli być kastrowani chemicznie].Z kryminalistami [miały być obrączki by zluzować więzienia!] No i teraz z dopalaczami.Jeżeli ta walka okaże sie niezgodna z prawem bo i takie są wypowiedzi; to właściciele sklepów oddadzą rząd do Strasburga i proces wygrają i to my podatnicy będziemy płacili odszkodowania z kasy panstwowej. Takie to mądre decyzje podejmuje rząd!!Jak nie ma sukcesów to trzeba sie wykazać robiąc zadyme.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.