Facebook Google+ Twitter

Armia werbuje rekrutów na Przystanku Woodstock

Zero przemocy, zero narkotyków, tylko wspaniała pokojowa zabawa. Tak Przystanek Woodstock 2008 reklamują jego organizatorzy. Jurek Owsiak będzie dziękował młodym ludziom za pomoc przy Wielkiej Orkiestrze. A armia chce ich werbować w swe szeregi.

Od wczesnych godzin porannych pociągi przywożą do Kostrzyna uczestników tegorocznej imprezy. / Fot. Ryszard WaldunNie zapominajmy, że na tej właśnie imprezie spotykają się wolontariusze biorący udział w finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak mówi Jurek Owsiak właśnie podczas festiwalu chce im szczególnie podziękować za zaangażowanie i pomoc przy organizacji kolejnych finałów. A co się obecnie dzieje na woodstockowych polach?

Kolejni uczestnicy z namiotami, karimatami, śpiworami i zapasem jedzenia przyjeżdżają do Kostrzyna. Podkreślają, że udział w Przystanku Woodstock 2008 to dla nich jedna z form wakacyjnego wypoczynku.
Od dzisiaj ruszyła już Akademia Sztuk Przepięknych, a od wczoraj można spróbować przysmaków przygotowywanych w wiosce Kriszny. Do kupienia gadżetów i pamiątek z tegorocznej imprezy zachęcają właściciele różnych straganów i sklepików.

Swoją ofertę dla młodych ludzi ma polska armia. W specjalnie przygotowanej wiosce zachęcają do tego, by związać swoją przyszłość z wojskiem. O służbie opowiadać będą między innymi żołnierze biorący udział w misjach w Iraku i Afganistanie.

Swój udział w Przystanku Woodstock zaakcentowali także uczestnicy Przystanku Jezus, którzy na woodstockowym polu postawili wielki krzyż, przy którym będą spotykać się na modlitwie. Dzisiejszy program Przystanku Woodstock to prelekcje w Akademii Sztuk Przepięknych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.