Facebook Google+ Twitter

Arms and Sleepers 16 marca w Krakowie

Już 16 marca, w krakowskim klubie Piękny Pies (ul. Bożego Ciała 9) wystąpi duet Arms And Sleepers. Amerykańscy muzycy, romansujący z ambientem i trip-hopem pojawią się w ramach „Chillout Evening”.

Arms and Sleepers / Fot. Materiały organizatorówOrganizatorzy zapraszają każdego, kto lubi spokojnie, nastrojowe i niebanalne granie. Zespół Arms And Sleepers tworzy Max Lewis (Boston, stan Massachusetts) i Mirza Ramic (Portland, stan Maine), współpracujący ze sobą od 2006 r. Panowie w swoim dorobku mają kilkanaście albumów i EP-ek, a do Krakowa przyjeżdżają w ramach europejskiej trasy promującej krążki „Cinematique” i „Nostalgia for the Absolute”. Ich kompozycje nawiązują do subtelnego brzmienia ambientu, oscylują wokół trip hopu i muzyki eksperymentalnej. Występ Arms And Sleepers będzie dodatkowo okraszony niezapomnianymi wizualizacjami. Na pewno jest to ciekawa i intrygująca propozycja dla fanów niekomercyjnych dźwięków. Dodajmy, że zespół dzień później wystąpi we Wrocławiu, a 18 marca w Poznaniu.

Warto również podkreślić, że podczas ich występów na żywo towarzyszy pełny skład koncertowy, doprawiony wizualizacjami pochodzącego z Bostonu artysty, Dado Ramadaniego. Bilety na krakowski koncert Arms and Sleepers dostępne są w cenach 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu). Organizatorzy przygotowali pierwszą pulę biletów w kolekcjonerskim wydaniu, która dostępna jest wyłącznie na stronie internetowej knockoutprod.net. Wejściówki będą również do nabycia w serwisach TicketPro, E-Bilet i Muno.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.