Facebook Google+ Twitter

Aronofsky nakręci film o Arce Noego. Zagrają w nim Hopkins i Crowe

Utalentowany reżyser amerykański, Darren Aronofsky, twórca nagrodzonego Oscarem, "Czarnego łabędzia", postanowił pokazać współczesnym życie biblijnego Noego. Do pracy przy nowym, ambitnym obrazie, zatrudnił najlepszych, znanych i doświadczonych odtwórców trudnych ról.

Darren Aronofsky / Fot. Philkon Phil KonstantinDarren Aronofsky podjął niezwykle trudne wyzwanie. Według krytyków filmowych - poradzi sobie z nim, wszak już wcześniej jego obraz był nominowany do Oscara w pięciu kategoriach, m.in. za najlepszą reżyserię. A wkrótce sięgnął po najwyższe "trofeum".

Anthony Hopkins - brytyjski aktor uznany za legendę kina, dołączył do wspaniałej obsady epickiego obrazu filmowego, o życiu biblijnego Noe i jego Arce. Główną rolę zagra australijski utalentowany aktor filmowy Russell Crowe - informuje gazetaprawna.pl.

Sir Philip Anthony Hopkins (tak brzmi jego pełne nazwisko z angielskim tytułem szlacheckim) - 75-letni wybitny aktor teatralny i filmowy, jest człowiekiem z dużym poczuciem humoru. Nic dziwnego, że potrafi pół żartem, pół serio mówić o aktorach i aktorstwie. Według niego - aktorzy to straszni nudziarze. "Można z nimi rozmawiać tylko o starych filmach". A film w jego opinii – to fikcja, "która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością".

Reżyser Noego, producent i scenarzysta filmowy Darren Aronofsky, o swoim starszym koledze Sir Anthonym mówi z ogromnym szacunkiem i namaszczeniem: "Jestem zaszczycony mogąc pracować z wielkim Sir Anthonym Hopkinsem. Właśnie dołączył on do gwiazdorskiej obsady "Noego" - napisał na Twitterze z nieukrywaną radością, Darren Aronofsky.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.