Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3091 miejsce

Ars Cameralis 2010 - kolejne doniesienia z kulturalnego Śląska

Na facebookowym profilu festiwalu pojawiły się szczegóły dotyczące nadciągającej imprezy. Spieszymy Was o nich poinformować.

 / Fot. Plakat FestiwaluŚląski festiwal rusza już w listopadzie, a od jutra rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwszy z koncertów, którego data została wczoraj potwierdzona: The National wraz z Midlake.

Występ tych dwóch znakomitych zespołów zacznie się 13 listopada o godzinie 19. Bilety w cenie 60 i 40 zł (tańsza wersja dla posiadaczy uczniowskich/studenckich legitymacji!) można kupić w sieciach Ticketpro, Ticketportal oraz w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, dokąd organizatorzy zapraszają na wydarzenie.

Tydzień później, w sobotę 20 listopada - Hypnotic Brass Ensemble w Klubie Szuflada w Chorzowie, a po nich set SoulService Dj’s. Impreza trwała będzie od 21:30 do 04, według zapowiedzi. Bilety będą do kupienia w cenach 40 i 50 zł.

7 listopada - kameralne wydarzenie, tym razem z udziałem mistrzowskiej Orkiestry AUKSO pod przewodnictwem M.Mosia i z udziałem Ute Lemper, znakomitej niemieckiej wokalistki i aktorki. Bilety: 50 i 35 złotych. Zaprasza CKK w Katowicach, zaczynamy o 21.30.

Dwa dni później, 9 listopada - kobieta miliona pomysłów i, prawdopodobnie po swojej ostatniej wizycie w Lublinie na KODACH, fanka Polski, Laurie Anderson wystąpi solo w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Koncert zatytułowany "Transitory Life" będzie z pewnością wyzwaniem artystycznym i intelektualnym, bo Laurie jest artystką niezwykłą i nieokiełznaną w ilości talentów. Bilety: 50 i 35 złotych.

Amerykańskiego rocka alternatywnego z zabarwieniem południowym i szczyptą folka zabraknąć nie mogło - Ars Cameralis uświetni więc gwiazda i legenda tej sceny, Calexico. W dodatku w pięknym otoczeniu Jazz Clubu Hipnoza w Katowicach. Warto zarezerwować sobie czas 18 listopada między godziną 19.30 a 21.30 oraz 50 lub 35 złotych na bilet. Będzie się działo!

Cztery dni później - znów w Teatrze Rozrywki - dwa długo oczekiwane koncerty. Po pierwsze wielce utalentowanego i przesympatycznego Niemca występującego pod pseudonimem Get Well Soon, po drugie - wielkiej gwiazdy prostej, gitarowej, nieco folkowej estetyki - Lambchop, z ich brawurową i klasyczną już płytą "Is a Woman". Niezwykła okazja spotkania się z artystami 22 listopada od godziny 19. Bilety w cenie 50 i 35 złotych.

Wreszcie, a właściwie chronologicznie na początku, bo 6 listopada - Emily Jane White i Rykarda Parasol i najbardziej kobiecy, liryczny i emocjonalny wieczór festiwalu. Jazz Club Hipnoza, godzina 19:00. Bilety - 30 i 15 zł.


Trzymamy rękę na pulsie i zapraszamy na Śląsk jesienią!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.