Facebook Google+ Twitter

Artur Andrus w Gdyni

Gdyńska Scena Kabaretowa zaprasza 2 lutego do Sali Koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia na koncert Artura Andrusa, który promuje album "Myśliwiecka".

 / Fot. Honorata Karapuda (materiały organizatora)Artur Andrus jest redaktorem trójkowej "Powtórki z rozrywki", gospodarzem spotkań w warszawskiej "„Piwnicy pod Harendą", konferansjerem różnych spotkań kabaretowych, poetą, autorem tekstów piosenek, artystą kabaretowym, komentatorem "Szkła kontaktowego" oraz laureatem konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".

Myśliwiecka to warszawska ulica, przy której swoją siedzibę ma radiowa "Trójka", a także tytuł płyty Artura Andrusa. Większość utworów na płycie to piosenki kabaretowe, które zostały napisane do programów telewizyjnych lub przy okazji występów estradowych. Znajdzują się na niej zarówno tak znane utwory, jak "Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie", czy "Cieszyńska", jak również nowe pieśni – np. "Dam ci ptaszka" wykonywana przez Chór Męski im. Franka Szwajcarskiego lub punkowo-skinowa "Glanki i pacyfki".

 / Fot. Honorata Karapuda (materiały organizatora)W trakcie koncertu usłyszeć będzie można, oprócz utworów z albumu "Myśliwiecka", anegdoty, komentarze i nieco ironiczne wiersze.
Artyście towarzyszą czterej instrumentaliści:
Wojciech Stec - fortepian
Łukasz Poprawski - saksofon
Łukasz Borowiecki - kontrabas
Paweł Żejmo - perkusja

 / Fot. Honorata Karapuda (materiały organizatora)Termin: 2 lutego (sobota), godz. 16
Miejsce: Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A., ul. Rotterdamska 9, Gdynia
Czas trwania: ok. 90 min.
Bilety: w cenie 50/60zł można kupić w kasie Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51, w punktach stacjonarnych sieci Interticket, przez strony internetowe: www.interticket.pl oraz www.ckgdynia.pl

Więcej informacji na stronie Centrum Kultury w Gdyni.

Zobacz jak wygrać zaproszenie na koncert Artura AndrusaWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.