Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4782 miejsce

Artur Kielak – król przestworzy zagrał dla Artura Siódmiaka

Podczas „PGNiG Super Meczu Polska vs. Reszta Świata” wśród gwiazd znalazł się Artur Kielak, jeden z najlepszych pilotów w Polsce.

 / Fot. Archiwum Menu GroupArtur Kielak to pilot samolotowy, szybowcowy, śmigłowcowy i komunikacyjny oraz skoczek spadochronowy. Swą przygodę z lataniem rozpoczął kiedy miał 16 lat.

Miłość do latania spowodowała, że w bardzo młodym wieku osiągnął wiele. Artur jest wielokrotnym reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w akrobacji samolotowej, zdobywcą szóstego miejsca na Mistrzostwach Europy.

Akrobatyka lotnicza to jego wieloletnia pasja. To niezwykle widowiskowe, ale szalenie niebezpieczne zamiłowanie spowodowało, że Artur nie wyobraża sobie życia bez adrenaliny, jaką czuje podczas zasiadania za sterami powietrznej maszyny. Miłość do latania towarzyszyła mu od najmłodszych lat, teraz marzenia znalazły swą realizację.  / Fot. Archiwum Menu Group

 / Fot. Archiwum Menu GroupArtur z największą przyjemnością przyjął zaproszenie na „PGNiG Super Mecz Polska vs. Reszta Świata” i zagrał w meczu gwiazd. Podziękował tym samym za emocje, jakich niegdyś dostarczał mu Artur Siódmiak i wszyscy szczypiorniści grający w drużynie Bogdana Wenty.

Więcej informacji o Arturze Kielaku na: http://arturkielak.com/

Nad organizacją wydarzenia wraz z Akademią Piłki Ręcznej czuwały Agencja Promocji i PR Menu Group oraz Exodus Group.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.