Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11856 miejsce

Artur Nicpoń o "strzelaniu do lewaków" pisał już w 2007 roku

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-11-22 14:44

O treściach umieszczanych na stronie działacza Prawa i Sprawiedliwości z Oleśnicy poinformował w środę serwis Tokfm.pl. Adam Hofman, rzecznik PiS, zapewniał w TVN24, że jego partia nie toleruje takich zachowań. Czy aby na pewno?

 / Fot. print screen / pis.org.plOkazuje się, że Artur Nicpoń już w 2007 roku prowadził blog w serwisie Salon24. Miał nick "crusader", ale wpisy publikował pod własnym imieniem i nazwiskiem. Już wtedy dawał ujście swoim ekstremalnym poglądom i umieszczał treści podobne do tych, które od wczoraj cytują portale z zablokowanej strony Nicek.info. Blog został już skasowany, jednak w sieci pozostał wpis z hasłem, które wówczas oburzyło "salonowych" blogerów i wywołało dyskusję. Dotarłem do przedruku wpisu na forum internetowym.

Artur Nicpoń chciał zalegalizować "strzelanie do lewaków", których nazywał Hunami. "Języki znają, ogłady pewnej nabyli. Już nie walą w twarz zamiast "dzień dobry". Nie zrywają paznokci otwieraczami do butelek - jak to czynili ich ideologiczni przodkowie całkiem jeszcze niedawno. A ja twierdzę swoje. To są barbarzyńcy". Nicpoń przekonywał, że postuluje zmianę prawa, tak, aby poprzez strzelanie do "lewaków" można było "bronić się przed złodziejami".

Czytaj także: Najlepsza broń w IRA, a Żydzi wypier**lać! - Blog działacza PiS

Z wpisu wynika, że każdy "lewak" chce autora okraść i oszukać.W środę Artur Nicpoń zamknął dostęp do strony nicek.info / Fot. print screen / nicek.info
A chodzi o... podatki, bo to właśnie podatki według niego okradają jego rodzinę. Nicpoń tłumaczy, że "lewacy" naruszają jego "własność, wolność i godność", ponieważ krytykują chęć zmiany prawa i możliwość strzelania do ludzi o lewicowych poglądach, a sami chcą zalegalizować aborcję.

"Dlatego, m.in. gardzę lewakami. Gardzę i brzydzę się istotami, omyłkowo tylko nazywanymi ludźmi. Bo tylko ostatnia szuja, kanalia i skur***** jest w stanie krzywdzić kogoś tak małego i słabego jak dziecko w łonie matki".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Skoro chyba pan o mnie pisał, to odpowiedziałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.11.2012 23:16

A czy ja pisałem o Panu? :)

Chyba tak, skoro tak Pan to odebrał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czy ja tu wspomniałem o "zamachu na tupolewa"? Ja mówię o tym, co się dzieje w mediach, które lansują głupie tematy przez kilka dni, a pan o PiS-ie i Kaczyńskim. Jakaś fobia, mania? Nie rozumiem.

Poza tym ogłaszanie się na forum, że chce się to wszystko wysadzić i szukanie "kompanów" do spółki wydaje się co najmniej komiczne :) Ale proszę dalej ciągnąć Nicponia, zamachy etc., przynajmniej będzie o czym pisać. I proszę pamiętać: To wszystko wina PiS-u, bo oni chcą podpalić Polskę!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.11.2012 22:47

"Ciekawe ile jeszcze będą się ciągnąć te zastępcze tematy. (...), śmiechu warty zamach na sejm, (...)."

Zamach na tupolewa także jest "śmiechu warty" czy to tylko temat zastępczy, służący zdobyciu władzy? W czwartek pan Kaczyński przypomniał sobie nagle, że ciało jego brata było "nadpalone". Po prawie 3 latach przypomniał sobie, że ciało było nadpalone? To kto tu "ciągnie tematy zastępcze"?

( http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12906139,Kaczynski__Cialo_mojego_brata_bylo_nadpalone.html )

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Niestety, nie udało się mi się skontaktować z Arturem Hofmanem."

A kto to?

Ciekawe ile jeszcze będą się ciągnąć te zastępcze tematy. Zatrzymanie Waśniewskiej, śmiechu warty zamach na sejm, teraz nagonka na blogera z powodu jakichś hipotetycznych rozważań i komentarzy pod jego wpisem. No ale tak u nas jest. Zamiast władzy, na ręce patrzy się opozycji i szuka dowodów na chęć podpalenia Polski.

Ja z kolei uważniej bym obserwował to, co się będzie działo "po cichu". Taki natłok pseudorewelacji może sprzyjać kolejnemu ukrywaniu porażek rządu albo na przykład działalności seryjnego samobójcy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.11.2012 20:15

@Zdzisław Nawel

"ja tam ludzi według stanu ich umysłu i stosowanych zasad staram się grupować"

Proszę zatem przeczytać raz jeszcze materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.11.2012 19:35

Panie Andrzeju, trzeba o tym pisać i mówić. Może nawet rozpocząć jakąś dyskusję międzypartyjną o prześwietlaniu działaczy strukturowych i kandydatów, ubiegających się na stanowiska członkowskie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe, ja tam ludzi według stanu ich umysłu i stosowanych zasad staram się grupować nie według przynalezności politycznej

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Panie Andrzeju , nasze wpisy się po prostu mijały . Ja nie taka obrażalska .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niejednemu pisze się razem - sory !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.