Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22376 miejsce

Artur Rojek odchodzi z Myslovitz!

Na stronie zespołu rockowego pojawiło się oświadczenie członków grupy kultowego zespołu Myslovitz, w którym oznajmili, że postanowili zakończyć współpracę.

Źródło zdjęcia: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Myslovitz.jpg&filetimestamp=20080116172728 / Fot. Kubakocoj/Wikipedia, licencja CC 2.5Poniżej oświadczenie grupy muzycznej z Mysłowic:

Oświadczenie zespołu Myslovitz

Zespół Myslovitz w składzie Artur Rojek, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor oświadcza zgodnie, że postanowił zakończyć współpracę w dotychczasowym składzie.

Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor będą występować dalej pod nazwą Myslovitz z nowym wokalistą. Artur Rojek będzie kontynuował działalność indywidualnie z innymi muzykami. Wszystkich fanów zapraszamy na koncerty w nowych odsłonach. Dalej będziemy dla Was tworzyć i grać. Obiecujemy nie zawieść Was w przyszłej działalności.

Artur Rojek, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław MyszorŹródło: myslovitz.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Marcin
  • Marcin
  • 22.04.2012 18:50

Panie Robercie. W zajawce jest powtórzenie, które bardzo psuje treść. Chodzi o słowo "zespół". Proponuje zapisać to w ten sposób:
Na stronie zespołu rockowego pojawiło się oświadczenie członków grupy Myslovitz, w którym oznajmili, że postanowili zakończyć współpracę.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Artur
  • Artur
  • 21.04.2012 15:04

I bardzo dobrze,nigdy nie rozumiałem zachwytu niektórych radiowców i tzw.krytyków muzycznych tym wokalistą.Nie wiem w ogóle jak tak mierny głos można nazywać wokalistą.No cóż nie każdy ma słuch ,ale dawać temu Panu fryderyka w kategorii wokalista roku !!! (dostał kiedyś )To już przegięcie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie- o ile mnie moje "kanały" informacyjne nie mylą- to tak, istnieje- dwa lata temu wydali singiel pt. Wielki mały cud. Zmienili Management, zaś jesienią tamtego roku pracowali nad płytą z okazji premiery musicalu "Od sabatu do ornatu"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Woliński
  • Krzysztof Woliński
  • 21.04.2012 08:42

Wszystkim sukcesów, a Panu Rojkowi kariery i drogi rozwoju zawodowego przynajmniej takiego jak Piaskowi po odejściu z Mafii. Swoją drogą czy Mafia jeszcze istnieje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"To koniec" wieszczy tytuł. Czytam oświadczenie i wynika z niego, że Myslovitz istnieje nadal. Coś się komuś pomerdało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Rzemiński
  • Tomasz Rzemiński
  • 20.04.2012 17:29

Dobra, dobra, szkoda, że kończą działalność, ale mógł Pan napisać jakiś artykuł, a nie skopiować tylko oświadczenie ze strony zespołu, który bardzo lubię.

Pozdrawiam!
Tomek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.