Facebook Google+ Twitter

Arturek Radzki potrzebuje pomocy

Bardzo potrzebuje pomocy. Chcesz go poznać bliżej? Zapraszam na stronę internetową.

http://www.arturradzki.yoyo.pl/news.php

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zbyszek i Krysia mają również ten oto kanał..pomocy oczywiście:

http://pinotv.pl/kanal/otworzmy-swe-serca

Komentarz został ukrytyrozwiń

Arturek urodził się 25 listopada 2008r. z ciężką, nieuleczalną chorobą ARTOGRYPOZĄ.
Artogrypoza to stan zwyrodnienia stawów polegający na ich zesztywnieniu o różnym nasileniu. Funkcjonowanie aparatu ruchowego jest wówczas w znacznym stopniu ograniczone i zaburzone. Dziecko ma również zdeformowaną klatkę piersiową, zwichnięte biodra, przykurcze wyprostne kolan i stopy końsko – szpotawe. Dziecko urodziło się z wrodzonym zapaleniem płuc oraz doznało wylewu krwi do mózgu i przez miesiąc czasu było nieprzytomne. W związku z chorobą Artur wymaga stałego, systematycznego, długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Dziecko wymaga specjalistycznych zabiegów, których tutejsi lekarze nie są w stanie mu zapewnić, dlatego bardzo prosimy o pomoc. Rodzinie Artura potrzebne jest wszystko od środków czystości dla Arturka (np. pampersy, oliwki, kremy, mleko itd), po środki finansowe, gdyż z dzieckiem trzeba często jeździć do kliniki
Pomimo swojej choroby i nieustannego cierpienia Artur jest pogodnym i silnym dzieckiem, dla którego warto poświecić chociaż chwilkę uwagi. Dziecko ma ogromną wole walki przeżyło ciężką ciążę, wrodzone zapalenie płuc oraz zatrzymanie akcji serca, teraz my musimy mu pomóc aby mógł w miarę normalnie żyć.
Aktualnie Arturek jest przygotowywany do operacji kolanek, która odbędzie się prawdopodobnie w styczniu w DSK w Lublinie. Zależy nam żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym, mamy nadzieję, że znajdzie się jakaś osoba, która zechciałaby pomóc, jakoś wesprzeć tą rodzinę.

Wszelkie datki można wpłacać na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=L61WM4zFiao

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.