Facebook Google+ Twitter

Artyści popłyną w sobotę…

W sobotę 2 czerwca już po raz trzeci, Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie organizuje regaty jachtowe. W tym roku będą to Regaty Środowisk Artystycznych.

Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie
już po raz trzeci organizuje regaty jachtowe, w tym roku miłośników żeglarstwa zaprasza do Zegrze Sailing Center na teren Hotelu 500 w Zegrzu Południowym. W tym roku będą to Regaty Środowisk Artystycznych.
Rejestracja załóg od godziny 10, uroczyste otwarcie o godz. 12, a początek regat o 13. Zawody zostaną rozegrane na dziesięciu jachtach typu Sunhorse 19; wezmą w nich udział pięcioosobowe załogi w skład których wejdą: aktorzy, muzycy, wokaliści, plastycy, nauczyciele akademiccy. Uczestnicy będą konkurowali o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Promocji. Honorowym komandorem regat jest Jerzy Iwaszkiewicz, a wyścigi będzie komentował Kuba Strzyczkowski.

O godzinie 17.30 zostanie rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami artystów i studentów Wyższej Szkoły Promocji. Od godziny 18.30 rozpoczną się koncerty zespołu Honeys, Alicji Janosz, Adama Oleńczaka i zespołu szantowego Ponton Band. Po godzinie 21 rozpocznie się impreza taneczna na plaży.

Impreza odbywa side pod patronatem Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych, a honorowy patronat nad regatami objął Marcin Święcicki, Przewodniczący Zarządu Społecznego Komitetu Opieki Nad Starymi Powązkami im. Jerzego Waldorffa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.