Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25012 miejsce

"Artyści są nadwrażliwi" - wywiad z Anną Cieślak

Jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Podkreśla, że jej narzędziem pracy są emocje. Ma przewrotną naturę. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Anna Cieślak.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Anna Cieślak / Fot. Andżelika KwasiborskaJako nastolatka prowadziła życie poszukiwaczki - starała się odnaleźć swoją największą pasję, zdefiniować się na przyszłość. Po ukończeniu matematyczno-fizycznego liceum, zdecydowała się spróbować swoich sił na egzaminie do szkoły teatralnej. Mimo że za pierwszym razem się nie udało, a rodzina namawiała ją na nieartystyczne studia, ona na przekór wszystkim, postawiła na swoje i ostateczne dostała się do krakowskiej PWST.

Na dużym ekranie debiutowała trudną rolą w produkcji "Your name is Justine", za którą zresztą otrzymała wiele wyróżnień. Anna Cieślak przyznaje, że do tej pory jest to najmocniejsza karta w jej aktorskiej historii. Jednak szerszej publiczności dała się poznać kilka lat później, grając główną rolę w komedii romantycznej "Dlaczego nie". Chociaż wiele osób podchodzi do takich produkcji z przymrużeniem oka, aktora podkreśla, że to niełatwy gatunek.

Aktorka Anna Cieślak gościła w redakcji W24 / Fot. Andżelika KwasiborskaAnna Cieślak wiele nauczyła się, pracując nad "Dlaczego nie", jednak znacznie trudniejszą lekcję przeżyła przy okazji promowania produkcji. "Nagle okazało się, że jestem wszędzie i nie mam na to żadnego wpływu" - zaznacza aktorka. Ogromny przypływ popularności trochę ją przerósł i postanowiła wrócić do Krakowa. "Miałam wtedy dużo propozycji, ale jedyne, czego chciałam, to żeby telefon przestał dzwonić" - wyznaje Anna Cieślak. Mimo wszystko nie żałuje decyzji o wzięciu udziału w tym filmie i dziś zrobiłaby dokładnie to samo.

Ostatecznie aktorka zdecydowała się wrócić na castingi i przeprowadzić się na nowo do Warszawy. Gra w filmach i serialach, można podziwiać ją w warszawskich teatrach, a dodatkowo nagrywa coraz więcej audiobooków.

Obejrzyj cały wywiad z Anną Cieślak:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.