Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

120170 miejsce

Artysta i celebryta tworzą przeboje!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-12-27 11:44

Nieczęsto zdarza się aby artyści, śpiewali w duetach z celebrytami, czyli tak zwanymi ludźmi znanymi z tego, że są znani. Jeszcze rzadziej zdarza się, aby te piosenki wychodziły poza pojęcie ciekawostki.

Okładka singla "HIM" / Fot. Materiały promocyjne Mowa tutaj o nowym utworze, autorstwa zagranicznego producenta, który internauci już ogłosili przebojem. "HIM" bo taka jego nazwa, powstał z inicjatywy celebryty Sławka Oborskiego znanego z licznych występów w telewizji i prasie oraz Norberta Żyły, znanego również ze swojej internetowej działalności, programu "Norbert Afera" którego prowadzi na antenie "Lookr.tv".

Utwór już robi niezłe zamieszanie w internecie. Pierwszego stycznia będzie miał premierę w radiu "RMF LO". Natomiast na żywo będziemy mogli go usłyszeć już podczas zbliżającego się sylwestra w warszawskim clubie "Glam club", znanego z organizowania premier takim artystom jak Marina Łuczenko czy Ramona Rey. Piosenka promuje zbliżający się debiutancki album wokalisty "Black Star" który zostanie wydany nakładem dwóch wydawców muzycznych w połowie maja.









Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Ania
  • Ania
  • 01.01.2011 23:50

Świetny utwór, zajebiste wykonanie, jestem pod pozytywnym wrażeniem ;) Oby tak dalej!

Komentarz został ukrytyrozwiń
przerażony
  • przerażony
  • 31.12.2010 11:52

Tragedia. Angielski fatalny. Głos beznadziejny.
"Artysta i wokalista" to mocne nadużycie.
A co to za stacja RMF LO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
scrict
  • scrict
  • 29.12.2010 22:40

ach, powiedziałabym, że to esencja wspaniałości i talentu muzycznego! geniusz! (SIC!)
w tej sytuacji pozostaje tylko przejść się po okolicy z Kałasznikowem. zaczynam szczerze powątpiewać w rasę ludzką, skoro tego typu... przedsięwzięcia są popierane i pochwalane.
pozdrawiam cholernych komentatorów, nie pozwalającym innym wyrazić swojego zdania i obrażających osoby, którym nie przypadł do gustu ten... utwór (choć to nieco ryzykowne określenie). nie ma to jak wolność słowa, o narodzie polski!
ps. jeżeli to są artyści to mnie brak słów. pozostaje tylko seppuku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
prawda_1
  • prawda_1
  • 27.12.2010 21:53

a propos miłości od tyłu to wiem że norbert i sławek jak najbardziej są za!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
precz z rudym małpiszonem
  • precz z rudym małpiszonem
  • 27.12.2010 21:45

rude, piegowate, brzydkie dzieci neo i miłości od tyłu łączcie się :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
prawda_1
  • prawda_1
  • 27.12.2010 21:44

Jak najbardziej zgadzam się z panią Mariką. Mam nadzieje że spodoba się pani moje krótkie opowiadanie. które napisałem poniżej. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Małość ludzi ocenia się po tym, że atakują personalnie (choć to straszliwie nieporadne ataki, myślałam że stać Was na coś więcej, szanowne tchórzliwe anonimy :) ), nie odnoszą się natomiast do kwestii merytorycznych. No ale cóż, to są raczej obce zwroty, nieistniejące w ich języku.
W sumie cieszę się, że mogę być obiektem na którym odreagowujecie ciężki czas przedświątecznych przygotować, jeśli to Wam daje radość, czemu nie? Dzieci Neo łączcie się :) Pozdrowienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
prawda_1
  • prawda_1
  • 27.12.2010 21:35

(...) i oto z bagna beztalencia wyłonił się Norbert Afera.. wszystko stworzenie co słuch posiada, ucieka w popłochu !! Musicie bowiem wiedzieć iż stwór ten wydobywa z siebie mysi jęk który nazywa wokalem!!
Nie pozostaje on jednak sam.. u jego suchej miednicy spostrzec można pomocną dłoń.. to wierny giermek wódz Chomicza Twarz. Niepokonani w swej beznadziejności mkną razem.. do ostatecznego sięgnięciu dna.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alek
  • Alek
  • 27.12.2010 21:05

Chłopaki dali czadu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
MarlikQ
  • MarlikQ
  • 27.12.2010 20:51

Ta pani jest zwyczajnie starsznie zakompleksioną osobą...Jest jak wielu zawistnych polaków, tylko współczuć temu "wybrankowi" A jeżeli chodzi o muzykę, to bardzo przyjemny dla ucha numer ;) W sam raz na sylwestra i karnawał ;)