Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27278 miejsce

Artystka fotografik Agnieszka Pechacz została ambasadorką Korabiewic

Jedną z artystek–fotografek, która zechciała udostępnić swoje prace Fundacji „Viva” jest Agnieszka Pechacz. Jej zdjęcia obok fotografii Pauliny Alaw i Olgi Płosaj były licytowane na aukcji na rzecz schroniska w Korabiewicach.

Fotomodelka Paulina Alaw / Fot. Agnieszka PechaczZdjęcia jej autorstwa zachwyciły przybyłych na galę „Vivy” gości. Docenili oni niezwykłą umiejętność artystki, jaką jest jak najwierniejsze odzwierciedlenie fotografowanej rzeczywistości na zdjęciu. Jej prace to już nie tylko zwykłe fotografie codzienności, ale próba artystycznego odzwierciedlenia życia.

Przygoda Agnieszki Pechacz z fotografią zaczęła się w 2004 roku, kiedy stała się członkinią forum fotograficznego i z ogromną gorliwością chłonęła informacje na temat tej dziedziny sztuki. Zdobytą wiedzę wykorzystywała podczas wyjazdów plenerowych, kiedy wraz z koleżanką robiła zdjęcia przyrody, ludzi, miast. Swoją pasję mogła rozwijać u boku znanego fotografa, kiedy jako asystentka pomagała w organizacji sesji, a tym samym poznawała tajniki profesjonalnej fotografii. Obecnie Agnieszka Pechacz realizuje się jako matka dwóch synów, przez co nie może poświęcać tak wiele uwagi robieniu zdjęć. Mimo tego nadal chce rozwijać swoją pasję i wzbogacać wiedzę tak, aby w przyszłości móc pracować jako samodzielny fotograf. Swoją pasją dzieli się z Izabelą Okarmus i Bogdanem Węgrzynkiem.

Fotomodelka Paulina Alaw / Fot. Agnieszka PechaczBogdan Węgrzynek:Kiedy zaczęłaś fotografować? Zawodowo zajmujesz się zupełnie czymś innym, co spowodowało, że fotografia stała się Twoja pasją?
Fotomodelka Olga Płosaj / Fot. Agnieszka PechaczA.P. Wszystko zaczęło się w 2004 roku. Fotografią zaraziła mnie koleżanka. Jeździłyśmy w różne miejsca i fotografowałyśmy razem. Dołączyłam wtedy również do forum fotograficznego, gdzie ludzie, których tam spotkałam, bardzo dużo mnie nauczyli. Ich konstruktywna krytyka i fachowe rady bardzo mi pomogły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.