Facebook Google+ Twitter

Ashton Kutcher zagra Steve'a Jobsa! Będą dwa filmy o szefie Apple?

Prawdopodobnie juz w maju ruszą zdjęcia do filmu o prezesie firmy Apple. W rolę Steve'a Jobsa wcieli się amerykański aktor Ashton Kutcher, znany z takich filmów jak "Stary, gdzie moja bryka" czy "Fałszywa dwunastka".

Sonda

Czy Ashton Kutcher pasuje do roli Steve'a Jobsa?

 / Fot. EPA/MONICA M. DAVEY / NINA PROMMERO założycielu firmy Apple mają powstać dwa filmy. Jeden to niezależny dramat pt. "Jobs", drugim zajmie się wytwórnia Sony Pictures. Główną rolę w tym pierwszym filmie zagra Ashton Kutcher. Scenariusz do "Jobsa" prawdopodobnie napisze Matt Whiteley, a wyreżyseruje go Joshua Michael Stern.

Film będzie przedstawiał historię życia Jobsa - od "krnąbrnego hipisa" do "współzałożyciela Apple'a, gdzie stał się jednym z najbardziej kreatywnych współczesnych przedsiębiorców", podajeGazeta.pl.

Twórcy filmu skupią się na ukazaniu szczegółów z młodości prezesa oraz jego drogi do założenia firmy. Zdjęcia to tego projektu mają ruszyć już w maju.

 / Fot. Matthew Yohe Original uploader was Matt Yohe at en.wikipedia- Creative Commons Attribution 3.0 Unported license.Niezależny dramat "Jobs", to nie jedyny film o założycielu firmy Apple, który będziemy mogli obejrzeć.

Niedługo po śmierci Steve'a Jobsa, wytwórnia Sony Pictures zapowiedziała, że ma w planach stworzenie filmu opartego na biografii szefa Apple. Autorem scenariusza tego projektu miałby być Aaron Sorkin. Obraz miałby powstać na podstawie wielu wywiadów przeprowadzonych z Jobsem, jego rodziną oraz przyjaciółmi. Niestety, jeszcze nie wiadomo czy Sony Pictures zrealizuje ten pomysł.

Steve Jobs, a dokładniej Steven Paul Jobs, urodził się 24 lutego 1955 w San Francisco. Był współzałożycielem oraz wieloletnim prezesem firmy Apple Inc.
Zmarł 5 października 2011 roku w Kalifornii. Przegrał walkę z rakiem trzustki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.