Facebook Google+ Twitter

Assassin's Creed Ÿ3 vs. Hunter „Trumian Show”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-12-19 09:13

Assassin's Creed Ÿ 3 z muzyką Huntera? Na takie połączenie wpadł jeden z fanów gry i zespołu tworząc alternatywny klip do utworu „Trumian Show” z najnowszego albumu „Królestwo”. Wykorzystał do tego obraz pochodzący z trailerów do gry.

fot. Katarzyna Muraszko (Studio B&W) / Fot. Katarzyna Muraszko (Studio B&W)RotARaven, bo o nim mowa, przesłał efekt swojej pracy Hunterowi, któremu klip bardzo się spodobał. - To był jego pierwszy montaż. Nie miał doświadczenia, ale miał sen :) i wizję… Dostępnego materiału źródłowego nie starczyło nawet na zmontowanie go w całości. Ale zrobił rozbrajającą czołówkę, w której napisał, że to efekt natchnienia, służący tylko i wyłącznie promocji zespołu i gry, której jest także wielkim fanem - komentuje zespół na swojej stronie www.hunter.art.pl

Klip został usunięty z sieci, ze względu na prawa autorskie. Hunter postanowił jednak zwrócić się do producenta gry – polskiego oddziału firmy Ubisoft, z prośbą o zgodę na dokończenie klipu. Firma zgodziła się na wykorzystanie obrazu. W tym samym czasie miała miejsce premiera oficjalnego teledysku do „Trumian Show”. Do sieci trafił zatem drugi, choć nieoficjalny klip do tego utworu.

Hunter - „Trumian Show” - oficjalny teledysk

Hunter - Trumian Show vs. Assassin's Creed IIIHunter powstał w Szczytnie w 1985 r. Zespół wydał pięć albumów studyjnych. W dyskografii grupy znajduje się także album koncertowy „Live” oraz wydawnictwa DVD z występów na Przystankach Woodstock oraz jubileuszowe 2DVD/3CD „Hunter – XXV lat później”. Zespół obecnie promuje najnowszą płytę „Królestwo” wydaną 6 listopada 2012 r.

fot. Katarzyna Muraszko (Studio B&W) / Fot. Katarzyna Muraszko (Studio B&W)

Ubisoft jest jednym z największych producentów, wydawców i dystrybutorów interaktywnych produktów rozrywkowych. Firma obecnie posiada biura w dwudziestu sześciu krajach i prowadzi sprzedaż w ponad pięćdziesięciu pięciu krajach na całym świecie.

Gra Assassin's Creed Ÿ 3 do tej pory sprzedała się w siedmiu milionach egzemplarzy na całym świecie, w przeciągu zaledwie miesiąca od daty premiery. Tym samym zyskała sobie status najszybciej sprzedającej się gry w historii firmy.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+
[iframe width="600" height="180"]http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FWiadomosci24&width=600&height=180&colorscheme=light&show_faces=true&border_color&stream=false&header=false&appId=257541850952439" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:600px; height:180px;" allowTransparency="true"[/iframe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.