Facebook Google+ Twitter

AST Poland już trenuje na śniegu. Relacja ze zgrupowania w Austrii

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-25 16:10

Wiadomości24 śledzą poczynania Alpine Snowboard Tema Poland. Członkowie Teamu w składzie Tomasz Kowalczyk, Andrzej Gąsienica-Daniel, Weronika Biela, Maciej Hańczewski oraz Natalia Ficek trenowali na austriackim lodowcu Stubai w terminie 1-11 listopada.

 / Fot. AST PolandOddalony zaledwie 45 minut od Innsbrucka lodowiec Stubai oferuje 110 km tras, od łatwych, do wymagających stoków. Między 1750 i 3210 m n.p.m. miłośnicy sportów zimowych mają do dyspozycji 25 nowoczesnych kolejek linowych.
Lodowiec czynny jest od października do końca czerwca. Tygodniowy karnet kosztuje 190 euro, zakwaterowanie w pensjonacie można znaleźć w granicy 20-40 euro, w zależności od standardu.

 / Fot. AST PolandJest to pierwsze spotkanie wszystkich zawodników Alpine Snowboard Teamu w tym sezonie, gdyż pochodzą oni z różnych części Polski. Zgrupowanie na śniegu rozpoczęli rozpoznaniem tras oraz wyciągów. Był również czas na zrobienie zdjęć alpejskich krajobrazów, a także fotek na... Facebooka.

 / Fot. AST Poland"Pierwsze dni trenowaliśmy na trasach łatwiejszych ponieważ chcieliśmy się rozjeździć oraz popracować nad techniką. Pod koniec tygodnia spotkaliśmy Czechów oraz Francuz, którzy przyjechali trenować na tyczkach, a że środowisko snowboardowe jest bardzo przyjazne, skorzystaliśmy z zaproszenia i przez 2 dni trenowaliśmy razem. Tym sposobem zyskaliśmy nowych znajomych, których zresztą pozdrawiamy" - mówi Andrzej Gąsienica-Daniel.

"W niedzielę, w późnych godzinach popołudniowych przyjechała grupa młodych zawodników Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, której jesteśmy absolwentami. Od poniedziałku zaczęliśmy ostry trening pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce, Michała Sitarza, który korygował błędy w technice oraz na bieżąco udzielał nam cennych porad" - dodaje Tomasz Kowalczyk, współzałożyciel Teamu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.