Facebook Google+ Twitter

"Atak na Busha" w Warszawie

Młodzi Socjaliści happeningiem w Warszawie rozpoczęli akcję "Nie dla baz USA."

Młodzi Socjaliści (stowarzyszenie zrzeszające ludzi o lewicowych poglądach politycznych) rozpoczynają kampanię przeciwko umieszczeniu amerykańskiej tarczy antyrakietowej na terenie Polski. Kampania ruszyła dzisiaj w Warszawie, a już na początku października działalnością Młodych Socjalistów będziemy mogli się zetknąć w Wicku i Orzyszu, w których, według niepotwierdzonych informacji, mogą w przyszłości powstać bazy USA.


www.lewica.plKilku odważnych aktorów, proste, przejrzyste rekwizyty... i happening gotowy. Za mapą Polski, na której jest wyrysowana ogromna tarcza, z przerażeniem chowa się amerykański prezydent. Rakietą rzuca w niego... islamski terrorysta.


Happening w Warszawie niesie ze sobą proste przesłanie - pozwolenie na wybudowanie baz USA w Polsce stanowi ogromne zagrożenie. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie Młodych Socjalistów, terroryści, którzy będą chcieli zaatakować USA, uderzą w pierwszej kolejności w bazy antyrakietowe. Wybudowanie baz w Polsce podważa suwerenność naszego kraju, ponieważ władze nie będą miały wstępu na ich teren. Młodzi Socjaliści domagają się referendum, w którym Polacy wypowiedzą się na temat wybudowania baz antyrakietowych w Polsce.


Czytaj też artykuł Ani Wittenberg

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

A Niemcy, Japoni i Koreanie zrobili referenda w tej sprawie? Z tego co wiem, bazy są także na Cyprze, Malcie, Islandii...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.09.2006 11:02

Erwin - szczyt bezczelnosci, zeby nazywac ludzi, ktorzy walczą z SLD jego pociatkami. Referendum jest konieczne, niech ludzie powiedza czy chca obcych wojsk w naszym kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Erwin, sam jestes "pociotek" SLD !
nastepnym razem zastanow sie, zanim cos napiszesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

,,Wybudowanie baz w Polsce podważa suwerenność naszego kraju" - jeszcze jakby mówił to ktoś inny, ale nie... takie hasła wygłaszają pociotki SLD.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobno w Szwajcarii mają referenda dość powszechnie. Jeśli u nas, to przy okazji inne pytania - czy jesteś za kś. za przestępstwa kryminalne oraz za poważne przestępstwa gospodarcze, czy jesteś za zawodową armią, czy za zrównaniem wieku emeryt. pań i panów, za wprowadzeniem europa do obiegu w Polsce, za wprowadzeniem wiz wobec obywateli amerykańskich, za utrzymaniem podwójnego obywatelstwa Polaków, za legalizacją i opodatkowaniem prostytucji, za płatnym systemem szkolnictwa wyższego i systemem kredytowania uboższych studentów i jeszcze parę pytań. Jak organizować i płacić, to na całego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.