Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6073 miejsce

Atak szatana-diabła na Polskę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-07-28 18:55

We wstępie opisuję prawdziwe ataki szatana-diabła na nasz kraj przez niektórych polityków oraz jego próbę podmiany Matki Bożej Madonny na nagą piosenkarkę w stroju siostry zakonnej a w dalszej części zamieszczam prawdziwe słowa Matki Bożej.

Anty Madonna / Fot. Skan własnyJako młody chłopiec pamiętam moje pierwsze zgorszenie widząc po raz pierwszy w życiu nagość w teledysku, młodej blondynki nazywającej się imieniem Matki Bożej czyli Madonna. W tamtym czasie był to ogromny sprawdzian dla rozwijającego się medialnie USA, który niestety przegrali. Po pierwszych teledyskach gdzie piosenkarka szydząc z wiary przebierała się za skąpo ubraną zakonnicę, świat zaczął niepostrzeżenie tolerować wszechogarniającą powoli nagość. Wkrótce pornografia była już wszędzie i po raz pierwszy zaczęto ją łączyć z wiarą i Świętym Kościołem!

15 sierpnia, zapraszamy na Jasną Górę! / Fot. Foto własnePamiętam też coś innego z moich młodych lat. Tłumne pielgrzymki do Częstochowy, tysiące zmęczonych lecz radujących się ludzi machających nam biało żółtymi chorągiewkami, zmierzającymi w jedno jedyne miejsce. Pamiętam z tamtych lat coś jeszcze, jedną wspaniałą pieśń, którą ciągle i wszędzie było słychać w te letnie wspaniałe dni i którą do dziś słyszę myśląc o tamtych chwilach. Madonno, czarna Madonno...

Partner i kochanek tej piosenkarki diabła nazywa się „Jezus” a córka „Lourdes”. Swoje płyty nazywa „Spowiedź” lub „Jak modlitwa” a za sceną wymaga Biblijnych przedmiotów religijnych a na scenie podpala krzyż, zakłada koronę cierniową i każe się ukrzyżować twierdząc że ją to podnieca, podnieca ją cierpiący Jezus na krzyżu! Hańba i bałwochwalstwo milionów na zatracenie gdyż miliony ludzi uczestniczy przy tych szatańskich rytualnych ekscesach antychrześcijańskich na scenie, wiwatuje, wrzeszczy z podziwu, klaszcze, śpiewa, kupuje płyty. Spotkałem się z polakami, którzy stawiają tą sterowaną przez izraelskiego biznesmena piosenkarkę ponad Maryję! Co więcej, o zgrozo! Spotkałem takich na swojej drodze, którzy się złoszczą że Matka Boża „śmiała” mieć święto w ten sam dzień co piosenkarka szatana ma koncert!

Ten szatański spektakl trwa już tyle lat i jest nakręcany przez media sukcesem skandalu i seksu. To odgórnie sterowania przez samego diabła-szatana maszyna wyciskająca dusze w otchłanie piekielne. To sam diabeł-szatan wchodzi do Polski aby niszczyć naszą religijność! To on nienawidzi pielgrzymek, to on już zasiada w rządzie i chce je powstrzymać, ogłosić legalną aborcję, klonować ludzi i odbierać chleb najbiedniejszym!

Tym którzy jeszcze tego nie widzą otwieram oczy! Świat żądzy i odwrócenia od Boga Wszechmogącego, stworzył Anty Madonnę i nazwał ją jej imieniem. To jest ma miarę cielca odlanego z metalu przez lud w czasie gdy Mojżesz tworzył przymierze z Bogiem!

TO ATAK NA POLSKĘ, NARÓD OCHRZCZONY! SZATAN PRÓBUJE NAM PODMIENIĆ MADONNĘ!

Dziś odkrywam to co dla wielu jest niewidoczne a kościół od dawna otwarcie krytykuje.
OSTATNI MARYJNY BASTION ZOSTAŁ ZAATAKOWANY W NAJWIĘKSZE ŚWIĘTO MARYJNE!

Jasna Góra / Fot. Foto własneDnia 15 sierpnia br. w Polsce w Święto Wniebowzięcia Maryi Dziewicy ma się odbyć szatański rytuał religijny który ludzie nazywają koncertem! Ten bałwochwalczy szatański rytuał mający na celu zatracenie dusz jest promowany i propagowany przez afrykański serwis aukcyjny allegro.pl! To sprawdzian dla Polski i otwarty atak szatana-diabła.

Czyż nie wiecie że Matka Boża naród polski wybrała i umiłowała jako swoje królestwo? Czyż nie wiecie że to Matka Boża za swoim wstawiennictwem ochroni nasz kraj przed nadchodzącą zagładą ognia i krzyża na niebie? Czyż nie wiecie że to polska jest ostatnim bastionem Maryi Dziewicy który szatan-diabeł atakuje ze wszelkich stron? I niestety mu się to coraz śmielej udaje również i w Polsce...

Apeluję do wszystkich ludzi a szczególnie tych którzy decydują o losach naszego kraju o uszanowanie prawd naszej chrześcijańskiej wiary, o walkę ze złem w imieniu Boga i o codzienną modlitwę różańcową. Apeluję do rodziców o chrzest ich dzieci i aby na każdej szyi zawisł krzyż święty medalion Maryi lub szkaplerz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (85):

Sortuj komentarze:

W tym szaleństwie jest metoda...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poważnie się zastanawiam:
Śmiać się, płakać, czy żałować, że nie ma w Polsce przymusowego leczenia psychiatrycznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szcześć Boże,

Osobiście nic nie widzę złego w artykule o pielgrzymkach. Tyle ich wyrusza i dochodzi do celu ja Jasną Górę. Data opisanego koncertu faktycznie jest jakąś prubą ukrytej walki, przecież jest tyle innych dni. Widzę bardzo ucisk w kierunku osoby piszącej ten artykół, czy to dlatego usuneła konto gdyż wiecej osób bluźniło i przyczyniało się do grzechów niż wierzyło?

Brat Krzysztof

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coś bredził, że mnie "dojedzie", i że prezes Polskapresse zapłaci milion za to, że usunąłem komentarz...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osobiście usunąłem kilka komentarzy autora, po tym jak zaczął wyzywać ludzi, stosując epitety znane ze slangu więziennego. Po tym fakcie zaczął mi grozić :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.08.2009 20:08

Autorze wróć, bo niektórzy tęsknią za Tobą. Jeszcze raz to usłyszeć "zamilcz-szatanie". I jak nie potrafi się już dyskutować, żeby nie zapamiętywać tylko przykrości i drwin. A może autor celowo sprowokował, i teraz się śmieje i ze śmiechu wije się na podłodze (jeszcze nie odkurzonej), i w pewnym momencie dostrzega kształt moderacji. Ten się śmieje, kto ostatni znajdzie klucz. Przeczytałem cały artykuł i nie powiem, że niepokojąco zgłupiałem, bo bym skłamał, lecz treść notki nie zagraża mojej egzystencji. Może dlatego, że rzeczywistość panuje nad słowami a nie odwrotnie.
A jeśli autor tak na serio i przez to zdenerwował Komentujących. Ich reakcję rozumiem, ale nie kapuję za chiny, jak to jest możliwe, że Lord Vader kłamał w żywe oczy, mając przez cały czas ciemną maskę na oczach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

UFFF...
Fakt usunięcia profilu przez autora jest jednozanacznym dowodem, ze był wysłannikiem Lorda Vadera.
Moc jest z nami !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.08.2009 01:52

Rycerzu,wyluzuj popatrz i posłuchaj :
UKOJENIE

http://www.youtube.com/watch?v=FGdQYGfUIMY&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.08.2009 01:37

Ku chwale Matki Naszej i Państwa Polskiego!

Amen!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.08.2009 01:35

Wieczna walka ku wolności i słowom Matki!

Słowa Matki Boskiej Częstochowskiej o pielgrzymkach i dniu 15 sierpnia.

Pielgrzymki na Jasną Górę cieszą Maryję.

W nocy zostałam zbudzona przez przepiękny i delikatny głos, który powiedział: Córko, wstań i módl się. A była to godzina 23.55. Głos mi się przedstawił: Jestem Matką Najświętszą Maryją Panną, Niepokalaną Dziewicą. Bardzo pilna sprawa dla całego świata i twojej ziemi. Módl się bardzo gorąco, bo Jezus Chrystus, Syn Mój już od kilku godzin jest na modlitwie wielkiej, tak, jak w Ogrójcu. Dziecko, wspomagaj sprawy Boga modlitwą, bo świat tego wymaga. Po modlitwie, którą odprawiłam przez jedną godzinę. Matka Najświętsza powiedziała:

Widzisz, dziecko, ta modlitwa jest dla Mnie miła, bo ona jest dołączona do tych modlitw, które płyną z całej polskiej ziemi. A teraz chodź i zobacz, co Mój lud ukochany czyni z miłości do Mnie i do Trójcy Przenajświętszej. Oczami duszy ujrzałam Najświętszą Maryję Pannę w białym, cienkim welonie na głowie, w sukni białej i wielkim, niebieskim płaszczu. U dołu były śliczne róże szlamowe. Matka Najświętsza powiedziała z radością: Patrz, to Moja piękna ziemia. Twoja Ojczyzna Polska, siedziba Moja. Ujrzałam wtedy miliony ulic w całej Polsce, we wszystkich wioskach i miastach wypełnione ludźmi, którzy ze śpiewem i Różańcem Świętym w dłoni posuwali się radośnie w kierunku Częstochowy. Widziałam klasztor Jasnogórski i jego wieżyce. Matka Najświętsza powiedziała: Dziecko, oto tak było przed laty, przed wiekami i tak będzie zawsze. Lud Mój ukochany polski i z zagranicy, nawet ze wszystkich stron świata, w tych dniach będzie dążył do Mnie, do Mojej siedziby w klasztorze w Częstochowie. Lud Mój chętnie biegnie do Mnie. Ale pamiętaj, że dziś też chętnie biegnie z zagranicy, ze wszystkich stron do swojej Matki.

Przez cały ten czas, od 31 lipca do 15 sierpnia 1986 roku. Syn Mój, Jezus Chrystus będzie zlewał obfite łaski i błogosławieństwo na ten lud, który idzie do siedziby Maryi Panny i Matki. Trójca Przenajświętsza będzie przez cały ten czas z tym umiłowanym ludem. Oto dziecko, jest wielką radością i błogosławieństwem dla całej ludzkości, że te pielgrzymki trwają. One też przyczyniają się do powstrzymania wielu kar za grzechy ludzkości. Pielgrzymki te są w kraju, który jest narodem bardzo religijnym i bardzo modlącym się. Te pielgrzymki upraszają u Boga Jedynego w Trójcy dla całego narodu polskiego i dla całej ludzkości wiele łask. Przez wszystkie dni, tych wszystkich pielgrzymek będzie wielka modlitwa w Niebie, by cała ludzkość mogła żyć. modlić się i pracować dla chwały Bożej. Potem ujrzałam setki tysięcy ludzi, wszyscy mieli Różaniec święty w dłoni, idąc modlili się i śpiewali przepięknie pieśni religijne. A hufce Aniołów w bieli w szatach jak śnieg szły razem z nimi do siedziby, gdzie przebywa Najświętsza Maryja Panna, Matka Chrystusowa i Matka nasza, do klasztoru częstochowskiego. Amen.

Błogosławię wam,
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego
Amen

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.