Facebook Google+ Twitter

Atak zimy na Warmii i Mazurach

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-11-04 21:45

Wieczorny atak zimy spowodował paraliż komunikacyjny na Warmii i Mazurach. Zablokowana jest m.in. trasa krajowa numer 16 między Olsztynem a Ostródą. Droga jest nieprzejezdna na odcinku Rapaty-Podlejki z powodu gołoledzi.

Samochody ciężarowe i osobowe mają kłopot z podjazdem pod wzniesienie. Auta stoją w korku i czekają na sprzęt przeciwgołoledziowy. Inne utrudnienia są na trasie krajowej 58 Szczyto-Jedwabno.

W miejscowości Sawica z naczepy Tira, który wpadl w poślizg, wypadł załadunek. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch w miejscu tego wypadku odbywa się wahadłowo. Wypadek wydarzył się też na trasie krajowej numer 7 Gdańsk-Warszawa. W Załuskach koło Nidzicy zderzyły się dwa
samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.

Samochody mogą tam przejeźdźać tylko jednym pasem jezdni prowadzącym w kierunku Gdańska.
Kłopoty mają także kierowcy w Olsztynie. W tej chwili zablokowany jest wyjazd z Olsztyna na Warszawę. Na ulicy Warszawskiej TIR wpadł w poślizg i stanął w poprzek drogi, tarasując przejazd.

Policja apeluje o ostrożność i rozwagę. W Olsztynie i całym regionie warunki jazdy coraz gorsze. Pada śnieg lub marznący deszcz powodujący gołoledź. Jest bardzo ślisko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.