Facebook Google+ Twitter

Atak zimy w Europie. Zawiało, zasypało... jest biało

Zima zaatakowała Europę Zachodnią już w nocy. Całą noc sypało… i zasypało. Wszędzie jest biało, pełno śniegu, ślisko. Ale czy to problem? Takie jest przecież prawo zimy. Musi atakować, inaczej nikt jej nie polubi. Zdjęcia z okolicy Albstadt.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zima zaatakowało niespodziewanie w nocy. Rano wielkie zaskoczenie. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Zima zaatakowało niespodziewanie w nocy. Rano wielkie zaskoczenie. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Panie Andrzeju, aż Wam zazdroszczę... Ale życzę z całego serca!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak, Panie Romanie, sezon otwarty. Życzę "złamania narty" i przyjemnego szusowania, pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam Pani Halinko - Zima ma swoje uroki zawsze od dziecinnych lat uważałem ze zima zaczyna się od 1 .12. I coś w tym jest,? można względem kalendarza nazwać pożną jesienią , ale śnieg kojarzy się za zwyczaj z zima . Tak śnieg ma swoja moc magiczna , biały puch , narty , sanki itd. to czar zimy dla dorosłych sanie kuliki i piękne zdjęcia z wycieczek w śnieżnej aurze piękne zdjęcia ale u mnie tylko z rana dachy były białe może w górach już śnieżno i biało ale jeszcze nie teraz czas na jazdę w góry , ale skoro tylko się sprzęt przygotuje chętnie do Wisły na Kubalonkę wyroszę na trasy biegowe . Narty są w gotowości i tylko zapiać na ostatni guzik i w trasę , jak kto woli czy na sankach , nartach itd. Czyli sezon sportów zimowych w europie uważamy za otwarty. !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Jadwigo, miło mi... Dziękuję! A z tym czerwonym światełkiem to mnie Pani "zażyła". (śmiech). Zastanawiam się właśnie, czy i mi się kiedyś zaświecą. Nigdy się nie połamałam. To może jednak powinnam? Pozdrawiam!

Panie Sławku, tutaj nigdy solą nie sypią leśnych dróżek. Tylko piaskiem albo żwirem. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zwykle - zdjecia pani Haliny urokliwe, kijków zimą jeszcze nie używałam - pewnie trzeba zmienić gumowe stopki na ostre końcówki.
Ale zasadniczo - kochając zimowe widoki, za "używaniem" zimy już nie przepadam. Podświadomość włącza czerwone światło po kilku złamaniach....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino, mam pytanko...po odśnieżeniu dróg i ścieżek leśnych, czym są posypywane?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hihihi...! faktycznie Pani Mariko, zaczerwieniło się u Pani. Pewnie zaraz i u mnie będzie podobnie... Ale co tam! Niech im będzie! Pozdrawiam także z szerokim uśmiechem na ustach... i już pędzę do zajęć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

GraK, te z kijkami także mi się podoba. Właśnie przed godziną wróciłam z kijkami z lasu. Och, co za cudowne widoki. A powietrze...? Tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć.
A łapki? Ha, na razie nie dostałaś. Pewnie nasz "fan" jeszcze zajęty pozakomputerowo. Ale zawita z pewnością.
Tak mi się wydaje, że czerwona łapka dostaje się także tym osobom, które nas, emigrantów, nie krytykują, a piszą miłe komentarze. Ale pewnie są też i inne kryteria, którymi kierują się ci czerwonołapkowicze. Dla nich ważne, że zanegują... Negacja to ich karma. A ile "+1" nam tu piszącym się dostaje. Bez względu na to, jaki temat poruszamy. Nawet najszlachetniejszy - dla nich jest tyle samo warty. Ale niech mają. Tyle ich przyjemności. Hihihi...! pewnie znów "+1" mi się dzisiaj dostanie, że ho, ho!... A mnie to tylko bawi i śmieszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.11.2012 10:21

Jak zawsze zdjęcia robione sercem i duszą.
To z kijami bardzo mi się podoba.

A łapki? Łapki czerwone chyba niekoniecznie są tylko dla emigrantów. Taką i ja zaraz dostanę, choć w Polsce mieszkam, he, he.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Mariko, miło mi, że akurat 101 Pani komentarz, przypadł na moje fotki o Białej Pani Zimie. A te kijki... to nie "pierwszy zjazd zimowy zaliczony", a przemaszerowany, bo to kijki Nordic Walking.
Co zaś się tyczy tego "miłego przeciwnika z czerwoną łapką", to on zawsze biega po portalu W24 to tu, to tam (i nie tylko), i neguje wszystko w ten sposób, bo to jego... styl życia. Jest złośliwy i nienawistny. Nie lubi zwłaszcza Polaków mieszkających poza granicami Kraju. I cokolwiek one napiszą, łapka czerwona od niego jest pewna.
Nic to, bądźmy ponadto i... cieszmy się, że swoimi tekstami mamy okazję sprawić "przyjemność" tej złośliwej osobie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.