Facebook Google+ Twitter

Atak zimy w Łodzi

Łódź walczy z zimą, która jak co roku sparaliżowała miasto.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Łódź kilka dni temu. Spacer na Zdrowiu, 25 listopada.fot. Mariusz Reczulski
Łódź kilka dni temu. Spacer na Zdrowiu, 25 listopada.
fot. Mariusz Reczulski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

No wczorajszy dzien w Łodzi to była masakra! Przez 3 godziny tramwaje stały w całym mieście, na skrzyżowaniu Gdańska-Zielona zamarzła zwrotnica. Mnóstwo wypadków samochodowych, kolizji i wykolejeń tramwajów. Drogowcy jak zwykle zaskoczeni chociaż IMGW trabiło o nadejściu gwałtownych opadów śniegu od dobrego tygodnia, jak zwykle czekali az przestanie padac :D Normalnie z Widzewa na Retkinie jade do 40 minut wczoraj powrót do domu zajał mi 3 godziny, na samym skrzyżowaniu Włókniarzy Bandurskiego <przed estakadą> tramwaje stały po godzinie. Trasa z ul. Wileńskiej na Widzew koleżance zajeła 3,5 h. Dzis tramwaje z Retkini jeździły dopiero od godz. 5-tej, jeżdzą średnio 1 na godzinę. A miało byc tak pieknie... Telewizja, wywiady :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aneta
  • Aneta
  • 29.11.2010 23:23

No jeśli z centrum na Olechów szłam 3,5 godziny to jest całkiem ok. SZŁAM NA PIESZO nie jechałam bo niestety żadne środki komunikacji miejskiej nie jeżdżą....... TRAMWAJE STOJĄ, A UTOBUSY JAK DOJECHAŁY NA KRAŃCÓWKI TO NIE MIELI JUŻ PO ZYJĘŻDŻAĆ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zakopiańczyk
  • zakopiańczyk
  • 29.11.2010 21:29

Popadało troszeczkę śniegu i już wielki kataklizm. A pewnie połowa z tych narzekających na służby drogowe kierowców, nadal jeździ na letnich oponach.
Zakopane pozadrawia resztę świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
annabanna
  • annabanna
  • 29.11.2010 21:26

Nie mogę się z Tobą zgodzić drogi Tomaszu. Widziałam dzisiaj pługopiaskarki, które jeździły po mieście, ale nie odśnieżały. NIE stały w korkach. Ludzie nie mogli iść chodnikiem, bo śniegu było ponad kolana, więc szli ulicami. Jak szli ulicami, bo szli - autobusy kursowały... w zasadzie nie kursowały - to wyorbrażasz sobie jaki ubaw mieli kierowcy aut. Jechać w koleinach śnieżnych, na zakrętach wyrabiać. Tiry, które na krajowych drogach zakopały się w śniegu! To skandal.
Sama odśnieżałam dzisiaj chodnik przed domem. Mam spory kawałek, śniegu było, jak mówiłam, ponad kolana. Zanim skończyłam, w miejsu, gdzie zaczęłam było ok. 5 cm śniegu. Robota dla debila, bo po mojej pracy zaraz nie było śladu. Ale! Odśnieżać trzeba, im dłużej czekałam, tym więcej śniegu było. Przynajmniej ktoś mógł przejść.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz
  • Tomasz
  • 29.11.2010 17:29

A czy przy takich opadach jest jakikolwiek sens usuwać śnieg. Ludzie, zastanówcie się, przy takim kataklizmie człowiek nie jest w stanie sobie poradzić, trzeba przeczekać. Denerwują już mnie komentarze typu "gdzie piaskarki"- skoro cywile stoją w korku, to piaskarki pewnie też, "zima znowu zaskoczyła drogowców"- a jest ktoś, kogo nie zaskoczyła. Troszeczkę zdrowego rozsądku...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna Zataj
  • Anna Zataj
  • 29.11.2010 17:21

To co dzisiaj działo sie w Łodzi to kompletny skandal, kto w tym mieście odpowiada za odśnieżanie? Nie usuwało się śniegu nie tylko na przedmieściach ale też w samym centrum miasta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.