Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30180 miejsce

Atak zimy w Lublinie. Miasto sparaliżowane

To co się działo rano na lubelskich drogach można określić tylko jednym słowem: dramat. Obfite opady śniegu sparaliżowały miasto. Dotarcie do pracy czy szkoły było nie lada wyzwaniem.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ulica Willowa – główna droga wyjazdowa z osiedla „Botanik”. Przejechanie niespełna kilometrowego odcinka zajmowało około godzinę. Obecnie sytuacja niewiele się poprawiła. Fot. Tomasz Hens
Ulica Willowa – główna droga wyjazdowa z osiedla „Botanik”. Przejechanie niespełna kilometrowego odcinka zajmowało około godzinę. Obecnie sytuacja niewiele się poprawiła. Fot. Tomasz Hens

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

W Łodzi w zasadzie była katastrofa. W całym mieście niebywałe korki. Na jednym zielonym świetle mógł przejechać JEDEN samochód. Unieruchomione ciężarówki blokowały jezdnie. Samochody usiłujące przejechać skrzyżowania blokowały możliwość przejazdu tym, którzy mieli zielone światło. Szyny tramwajowe kompletnie zasypane. Nie wszystkie tramwaje mogły jechać. Niektórzy musieli wiele ulic przemieszczać się pieszo. Większość kierowców na letnich oponach. Po południu z jednego krańca Łodzi na drugi jechało się cztery godziny i dłużej. Ludzie, którzy wyszli z pracy o 15-16 docierali do domów po 20-tej i później. Żyję w tym mieście jako osoba dorosła od 23 lat ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam i o takich przypadkach w poprzednich zimach nie słyszałam. W dzielnicach willowych zaspy na wysokość człowieka, jak po kilku dniach padania. Ciekawe jak będzie jutro.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Tomku, popołudniu i stolica prawie zamarła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja do Lublina nie dotarłem. Wichury były takie, że niemal auta ściągało z drogi.

Z innej beczki. Znowu w telewizji będzie głośno, że zima zaskoczyła kierowców. Co roku zima zaskakuje - pod koniec listopada lub w grudniu (swoją drogą o tej porze roku upału to się nie spodziewam:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po Warszawie rano jeździło się nieco lepiej, ale i tak z szybkością do 30 kilometrów na godzinę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.