Facebook Google+ Twitter

Atomowa Kwatera Dowodzenia

Kampinos, to takie miejsce gdzie rosną drzewa, biegają Łosie oraz sportowcy, gdzie na rowerze przez Łosiowe Błota można się przeprawiać i czasem leśniczego spotkać. Czasem jeśli dobrze zabłądzimy, możemy trafić w takie miejsca jak to.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Paweł Mucha
Fot. Paweł Mucha

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Interesujące, za brak podpisów 4*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowni przedmówcy, tworzymy portal, który odwiedzają osoby z chęcią dowiedzenia się czegoś, co my publikujemy i nie powinniśmy się tłumaczyć, że można to sprawdzić w Wikipedii lub w encyklopedii Trzaski - Everta - Michalskiego. Powinniśmy się starać być rzetelnymi. Plus dla Autora za przedstawianie tematu. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Same zasadzki mnie tu spotykają :) Link który podałem jest jak najbardziej poprawny, jednak postawiona za nim kropka sprawiła, że przestał działać, proszę oto on jeszcze raz :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Atomowa_Kwatera_Dowodzenia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmm... Pisze Pan: "Jeśli potrzebujesz informacji skorzystaj z google, jeden link i już coś wiesz ...". Kliknęłam, ale tam nic nie ma. Dopiero czekają na odważnego, który coś napisze. Miał Pan szansę być pierwszym. A linkowanie do nieistniejących informacji jest zbyteczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Potwierdzam, przy galeriach po wprowadzeniu np 15 zdjęć i podpisaniu ich, po daniu sprawdź pisownię zostaje tylko tytuł i zajawka. Fotki uszły w niebyt. Wprowadzanie po raz drugi, to syzyfowa praca. Już powtórne podpisy są czymś innym. Zawsze gdy stosuje się długie podpisy pod zdjęciami. Drugi podpis nie odzwierciedla już pierwszej najlepszej myśli. Wprowadzenie 15 zdjęć to też spora chwila.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia w ciekawym klimacie, dobre, intrygujące kadry. Konsekwencje serii zaburza trochę ostatnie zdjęcie oraz brak podpisów. Generalnie 5* za pomysł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Paweł Mucha: rozumiem cię w 100%. Mnie też przed chwilą szlag trafił, jak mi skasowało komentarze do galerii. System jest dziki. Zdjęcia sympatyczne, mogły być lepsze, ale 5* za "buszowanie" z aparatem :)
@Kamil Bieńko: Byłem w Cybulicach kilka razy. Ogromny kompleks, prawdopodobnie połączony z Modlinem. Bałem się wchodzić głęboko, bo 1. syf, 2. nie wiadomo, czy bezpiecznie. W każdym razie strasznie mnie kręcą takie bunkry, stare systemy fortyfikacyjne. Są nawet w internecie strony o tym, ale nie wszystkiego można się z nich dowiedzieć. Może ktoś obywatelski pogłębi temat? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie znam się na fotografii, ale jako amator powiem, że zdjęcia są genialne, tylko... podpisów brak:( Na prawdę ciekawe zdjęcia i dlatego chętnie bym poczytał o tym, co oglądam:) Ale daję 5*, bo zdaje się, że to Twoje początki w naszym serwisie, więc jak ktoś mądry powiedział: "człowiek na błędach się uczy".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy obiekt. Odrobinę przerażający:) Mieszkam na skraju Puszczy Kampinoskiej, ale za cholerę nie wiem gdzie to jest... Kampinos kryje wiele intrygujących miejsc. Np. we wsi Cybulice znajdują się bunkry, które przyciągają nie tylko turystów, ale również amatorów paintballu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem expertem, ani nie mam najmniejszego zamiaru kogokolwiek i za cokolwiek krytykować. Jak mi się nie podoba to nie piszę komentarzy. Twoje zdjęcia podobają mi się na 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.