Facebook Google+ Twitter

Atomowy sen nad Bałtykiem

Co jeszcze może stać się nad morzem, kiedy w okna poczyna zaglądać widmo atomowej kostuchy? Zapewne trzy dekady gdybań, dlaczego wysoce zaawansowana technologia może pochłonąć dwukrotność całkowitego budżetu państwa, w którym taka bomba tyka.

 / Fot. Wiadomości24Rok 2040. Mnie już raczej nie dotyczy promieniowanie i sprzątanie po atomowej architekturze. Przebywam w bunkrach niegdysiejszej Ukrainy. Unia Azji Radzieckiej na którą złożyły się Rosja i bliżej nieokreślony sułtanat graniczy z Federacją Stanów Europy.

Rosyjscy trylionerzy poprzez skomplikowaną sieć graczy, którzy opanowali
autor: http://pixabay.com/pl/profile/LoggaWiggler/ image: http://pixabay.com/static/uploads/photo/2011/03/16/14/33/graffiti-5229_640.jpg strona: http://pixabay.com/ prawa: http://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl / Fot. LoggaWigglerzakłady bukmacherskie świata zachodniego doprowadzili w ciągu jednej dekady Stany Zjednoczone do ruiny. By uratować się przed wszech bankructwem Amerykanie poświęcili swoje wartości na karb wspólnoty kontynentów.

Jedyna opozycja do jakiej może się ze swoimi sondażami odnieść Grupa "Szklana Kula" (dawny CBOS) jest kilkunastoosobową drużyną izraelskich szowinistów. Byli piłkarze, którym Ponadnarodowa Korporacja Piłki Nożnej odmówiła udziału w Lidze Kontynentów strajkują mimo braku umowy o pracę i własnego klubu oraz obiektu sportowego. Okupują tajemnicze biuro na terenie półwyspu Apenińskiego. Walczą o darmowe bilety na rejs ku wyspie Piano gdzie mogliby przez zasiedzenie zająć terytorium.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.