Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25549 miejsce

Atrakcje z Orientu już w czwartek w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-09-10 22:35

China Expo Poland od 12 do 14 września w Centrum MT Polska w Warszawie

Sekrety Chińczyka żyjącego ponad 200 lat, pokazy sztuk walki, degustacje dalekowschodnich potraw i możliwość wygrania biletu do Chin – to tylko część atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji targów China Expo Poland. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 12 września w Centrum MT Polska i potrwa do 14 września. Przez trzy dni imprezy zwiedzający będą też mogli zapoznać się z bogatą ofertą przedsiębiorców z Państwa Środka, prezentujących m.in. części i akcesoria motoryzacyjne, artykuły wyposażenia wnętrz czy propozycje z zakresu oświetlenia. Dla wszystkich zainteresowanych współpracą z azjatyckimi przedsiębiorcami przygotowano ciekawe konferencje dotyczące praktycznych aspektów polsko-chińskiego biznesu. Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na miejscu.

- China Expo Poland to miejsce, gdzie chiński biznes łączy się z tradycją. Z jednej strony wydarzenie jest okazją dla polskich firm, by nawiązać kontakty handlowe z Chińczykami, z drugiej - to spora dawka atrakcji, które pozwolą poznać tajniki jednej z najstarszych kultur świata. Na zwiedzających czekać będzie wiele ciekawych prezentacji oraz występów wokalnych i tanecznych. Nie zabraknie gotowania na żywo, gier z Państwa Środka, a nawet wskazówek, jak urządzić mieszkanie w chińskim stylu. W skrócie zapowiadają się trzy dni pełne orientalnych wrażeń – zapowiada Bartosz Sosnowski, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Polska.

Atrakcje i konkursy z cennymi nagrodami
Na China Expo Poland 2013 zaplanowane zostały liczne wydarzenia mające na celu przybliżyć gościom interesujące zagadnienia związane z Chinami. W ramach spotkań dot. chińskiej medycyny będzie można poznać niektóre z sekretów Li Ching Yuna – najdłużej żyjącego człowieka w historii, który w chwili śmierci miał ponoć aż 250 lat. Będzie też można posłuchać o wskazaniach astrologii chińskiej czy historii kaligrafii. Podczas targów przygotowane zostaną również warsztaty sztuk walki i gotowania, a także degustacje dalekowschodnich potraw. Jedną z większych atrakcji będzie konkurs Poleć z Finnair do Chin, w którym główną nagrodę stanowi bilet lotniczy do Chin ufundowany przez fińskie linie lotnicze Finnair.

Profesjonalna oferta dla biznesu
Targi China Expo Poland to również doskonała okazja dla przedsiębiorców, by nawiązać współpracę z firmami z Państwa Środka. Przez trzy dni na miejscu będzie można zapoznać się szeroką ofertą chińskich wystawców. Na stoiskach prezentowane będą m.in. części i akcesoria motoryzacyjne, a nawet jednoślady prosto Chin. Nie zabraknie też elementów wyposażenia wnętrz, propozycji oświetlenia, odzieży i dodatków oraz przedmiotów codziennego użytku. W ramach imprezy uruchomiony zostanie również sektor usług dla biznesu polsko-chińskiego, w którego skład wejdą firmy związane z dalekowschodnim rynkiem.

Cenna wiedza o Oriencie
Z myślą o wszystkich zainteresowanych nawiązaniem biznesowych relacji z Chińczykami przygotowano rozbudowany program konferencji dotyczących praktycznych aspektów współpracy na linii Polska-Chiny. Tematyka spotkań obejmie między innymi zasady prowadzenia efektywnego eksportu i importu pomiędzy Europą a Państwem Środka, uwarunkowania transportu, różnice kulturowe istotne w biznesie czy rozliczenia finansowe w yuanie.

Patroni i partnerzy
Patronaty honorowe nad III edycją China Expo Poland objęli: Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Związek Banków Polskich, Polski Związek Motorowy, Stowarzyszenie Eksporterów Polskich i Krajowa Izba Gospodarcza. Partnerem strategicznym wydarzenia są linie lotnicze Finnair, merytorycznym - Polska Izba Motoryzacji, a sponsorem – firma Klucz Mobile.

Komfortowy dojazd
Targi organizowane są przez MT Polska we współpracy z China Town Travel. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Na targi można też dojechać środkami komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej – linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego..

Bezpłatny wstęp na targi
Wstęp na III edycję Targów China Expo Poland jest bezpłatny dla wszystkich gości po dokonaniu rejestracji na miejscu podczas imprezy. Więcej informacji nt. China Expo Poland znajduje się na stronie www.chinaexpo.pl.

(Anna Omelańska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.