Facebook Google+ Twitter

Atrakcyjna Polka dodatkiem do drinka we Włoszech

- Atrakcyjne młode Polki były wliczane w koszt drinka klientom agencji towarzyskich we Włoszech – podało dziś radio RMF FM.

Na bieżąco ujawniane są szczegóły afery handlu żywym towarem. Przestępcy oszukali ok. 300 kobiet, głównie z południa Polski. Proceder był doskonale zorganizowany. Ogłoszenia ukazywały się w prasie, a chętne kobiety najpierw zgłaszały się do legalnie działającej agencji artystycznej. Tam następowała wstępna selekcja – wybierano te najładniejsze i wysyłano na drugą selekcję do Warszawy. Po przejściu drugiej selekcji – co było już największym upokorzeniem - kandydatki oglądał jeszcze Włoch i on decydował, czy dana kobieta (po dwóch selekcjach krajowych) pojedzie do jego kraju.

We Włoszech zaczynało się prawdziwe piekło. Kobiety nie miały pieniędzy na powrót do kraju. Groziła im kara za odstąpienie od umowy lub kary, które wynikały z podpisanych weksli. Atrakcyjne młode Polki były wliczane w koszt drinka klientom agencji towarzyskich. Jak podaje RMF FM, członkowie gangu zarabiali 10 euro za każdy dzień, który przepracowały dla nich kobiety. Dotychczas w ręce krakowskiej policji wpadło pięcioro przestępców. Dziś zatrzymano kolejne dwie osoby, w tym obywatela Włoch.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.