Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17956 miejsce

Auderg Beat wydaje debiutancki album

Warszawskie trio Auderg Beat nagrywające w stylistyce electro-pop wydało debiutancką płytę zatytułowaną "Urban Disco".

 / Fot. materiały prasoweAuderg Beat to trio grające taneczny electro-pop, z wycieczkami w stronę stylistyki house i klubowej. Ich żywioł to koncerty, na których łączą żywe instrumenty z sekwenserami i innymi zdobyczami elektroniki, a całości dopełnia charyzmatyczny wokal.

Zespół założyło pod koniec 2013 r. dwóch muzyków, klawiszowiec Adam Vog i basista Bartłomiej Rogoński, a niedługo potem dołączył do nich wokalista Bartosz Kamiński.

Jak mówi Adam Vog: „Poczułem w pewnym momencie, że w moim życiu brakuje zabawy i radości, którą daje muzyka. Rozejrzałem się i zobaczyłem, że tego samego brakuje wielu osobom wokół mnie”. Bartłomiej Rogoński dodaje: „Wniosek był prosty – grajmy dla siebie i dla innych”. Podsumowuje to Bartosz Kamiński: „Nasza muzyka daje wiele radości naszym słuchaczom. Ale nie tylko im, bo nam też!”

Po roku pracy w studio Auderg Beat opublikował w połowie 2015 r. album LP „Urban Disco”, na który składa się 10 utworów oryginalnych i 3 remiksy.

Muzyka Auderg Beat łączy w sobie lekki, taneczny styl i inteligentne, a zarazem zabawne teksty, chociaż zespół nie stroni też od melodyki i tematów poważniejszych i bardziej emocjonalnych.

Koncert promujący płytę odbędzie się 13 listopada w warszawskim klubie Gramoffon (Cłodna 35/37) o godzinie 20:00Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawa muza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.