Facebook Google+ Twitter

Audioriver after party

Trzydniowy festiwal miłośników muzyki tanecznej w Płocku zakończony. Kilka tysięcy fanów dobrej zabawy żegnało się z Płockiem na Starym Rynku, gdzie najbardziej wytrwali uczestnicy mogli jeszcze poczuć rytm muzyki elektronicznej.

Podczas koncertu / Fot. audioriver.pl4. edycja eventu, który na stałe wpisał się w plan imrez w Płocku można uznać za pełen sukces. Dopisali zarówno uczestnicy, którzy przybyli z Polski i zagranicy, ale także gwiazdy światowego formatu środowiska niszowego, jakim jest muzyka elektroniczna, np. Ewan Pearson, Gui Boratto, The Whip, Daniel Bella czy The Mole.
- Ten festiwal dodaje mnóstwo energii, a ludzie i klimat są niesamowici. To wszystko sprawia, że chce się tu wracać co roku - powiedziała Dominika z Krakowa, która jest obecna na każdej edycji Audioriver.After party / Fot. Martyna Brudzeńska

Płock po raz kolejny udowodnił, że jest miastem, który może poszczycić się doskonałą organizacją festiwali na najwyższym europejskim poziomie. Warto wspomnieć, że według Resident Advisor (międzynarodowy portal dla miłośników muzyki elektronicznej i tanecznej) Audioriver uplasował się w tym roku na 4. miejscu na liście Top 10 festiwali tego typu, obok eventów organizowanych m.in. w Niemczech, Japonii czy Wielkiej Brytanii. RA uznał za atuty płockiego festiwalu: jego miejsce przy rzece, najbardziej atrakcyjną wejściówkę spośród wszystkich europejskich festiwali (tylko od 9 do 21 euro), a także dodatkowo przygotowane atrakcje dla uczestników - nowa scena, powrót Festiwalowego Kina, występu uliczne i pokazy młodych talentów na Starym Mieście.

After party przed płockim ratuszem / Fot. Martyna BrudzeńskaMiejska plaża przed ratuszem / Fot. Martyna BrudzeńskaRozpoczęty w piątek wieczorem festiwal zebrał kilkadziesiąt tysięcy fanów bawiących się na malowniczej nadwiślańskiej plaży w Płocku. Ci najwytrwalsi mogli pokołysać się dziś na Starym Rynku przy dźwiękach muzyki płynącej prosto z serc i mikrofonów artystów, poleżeć na plażowych leżakach pod sponsorowanymi przez Lech parasolami, a także ochłodzić się w reprezentacyjnej fontannie miasta.

Strona internetowa festiwalu: audioriver.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.