Facebook Google+ Twitter

Audioriver ogłasza i zaprasza na konferencję

Mr Oizo, Paul Kalkbrenner i Gus Gus między innymi potwierdzili już swój przyjazd na tegoroczną edycję płockiej imprezy. Organizatorzy zapraszają też na III Konferencję Muzyczną Audioriver 13 kwietnia we Wrocławiu.

 / Fot. konferencjaZacznę może od konferencji, która już lada moment - 13 kwietnia we Wrocławiu, na Uniwersytecie Wrocławskim, Audioriver organizuje trzecie już wydarzenie poświęcone muzyce w szerszym kontekście.

Cel konferencji jest ambitny - chodzi o stworzenie przestrzeni, w której artyści zajmujący się muzyką alternatywną będą mogli rozwijać swoje zdolności, pracować nad biznesowymi aspektami swojej działalności, wymieniać się doświadczeniami i zawierać współpracę.

Panele dyskusyjne dotyczyły będą sytuacji wytwórni i ich roli we współczesnej muzyce (głos w tej sprawie zabiorą Agim Dżeljilji z Oszibaracka, Koba Sojka, Adrian Ciepichał z Wimp Polska, Paweł Boroń - naczelny Rynku Muzycznego, Maki Polna z niemieckiego wydawnictwa VinylClub Recordings i Łukasz Łazarczyk z We Are Your Music Mate), pozyskiwania środków unijnych na imprezy muzyczne (wykład Marty Szołomickiej z Faber Consulting), sytuacji kobiet DJ-ek - z udziałem zainteresowanych, czyli Lottie, An On Bast, Diany D'Rouze, Joany i Senthii. Wreszcie na koniec wykład z historii muzyki elektronicznej w wykonaniu DJ Berta, związanego z Polskim Radiem Czwórką.

A wieczorem koncert Lottie na zakończenie dnia.

Adres: Nowy gmach Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Juliot-Curie 12, Wrocław
Cena: 10 zł za konferencję lub 22 zł za konferencję i imprezę po, na której wystąpi brytyjska DJka Lotty (w Times Event Center)
Tymczasem przygotowania do wizyty w Płocku warto już zaczynać. Kto nie był na tej urokliwej plaży, która stanowi chyba najlepsze festiwalowe tło w Polsce, ten powinien sprawę przemyśleć. Płock to fenomenalnie dobre miejsce na dwudniowe szaleństwo z muzyką elektroniczną. Tym bardziej jest to przekonująca propozycja, że Audioriver w ciągu siedmiu lat istnienia zbudował już silną markę i wyspecjalizował się w spraszaniu czołowych muzyków elektronicznych. Niech potwierdzą to nazwiska już ogłoszone na tegoroczną edycję:
Paul Kalkbrenner (nie po raz pierwszy na Audioriver, wielka gwiazda berlińskiej sceny techno)
GusGus - czyli taneczne beaty prosto z Islandii. GusGus to legenda, starzy wyjadacze i wciąż ekscytująca rzecz na żywo.
Netsky - specjalista od drum'n bass
Mr Oizo - brutalne elektro i niekwestionowana postać francuskiej sceny muzycznej, a do tego hmm... kultowy reżyser?
Tale Of Us - house prosto ze słonecznej Italii
Karin Park - nieco mistyczna i porównywana do The Knife i Fever Ray artystka
a poza nimi Jeff Mills, Rudimental, Dixon b2b Ame, Nymfo b2b, Klute, Karin park, Lusine, Matador, Raresh, Xhin, Julia Marcell, Alex Smoke z Wraetlic, Sibot, Monoloc, Bobby Tank, Oszibarack, An On Bast i Maciej Fortuna, Piano Interrupted...

To rzecz jasna nie koniec ogłoszeń - podczas gdy plan jest finalizowany, wy możecie odwiedzać stronę www.audioriver.pl/ i dopinać własne plany na weekend 26 - 28 lipca 2013 roku. Polecamy Płock.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.