Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11118 miejsce

Audycje Jerzego Kordowicza

Zapewne wiesz, że od połowy lat 80 Jerzy Kordowicz prezentował muzykę elektroniczną w programie trzecim Polskiego Radia, a od 2010 nie ma już miejsca na jego audycje w radiu publicznym

 / Fot. Borys KozielskiPublikuję prośbę wspierając projekt naszego kolegi dziennikarza;
" Dla każdego z nas bardzo ważna jest niezależność dziennikarska. Mam w związku z tym prośbę do Ciebie o drobną wpłatę na rzecz powstania takiej niezależnej audycji Jerzego Kordowicza. Zapewne wiesz, że od połowy lat 80 Jerzy Kordowicz prezentował muzykę elektroniczną w programie trzecim Polskiego Radia, a od 2010 nie ma już miejsca na jego audycje w radiu publicznym. Słuchacze nie mogą się pogodzić z brakiem jego audycji. Jeśli jesteś jednym z nas możesz ufundować sobie i innym kolejną serię audycji poświęconych muzyce elektronicznej. W końcu audycje są dla słuchaczy i dla nas mają większą wartość niż dla instytucji. Uzbierane pieniądze pozwolą na wyprodukowanie i udostępnienie do pobrania audycji na stronie internetowej w formie podkastów w plikach mp3 wysokiej jakości (320 kbps).

Projekt przewiduje powstanie 12 jednogodzinnych audycji, które będą publikowane jako podkasty w miesięcznych odstępach. Jeśli suma uzbieranych pieniędzy przekroczy wyznaczony limit audycji będzie proporcjonalnie więcej.

Do realizacji audycji potrzebne jest studio radiowe, realizator, strona internetowa z informacjami i audycjami. Chcemy uzbierać pieniądze potrzebne na wyprodukowanie 12 godzinnych audycji. Dokładne wyliczenie kosztów znajduje się na stronie projektu: www.jerzykordowicz.podkasty.info. Potrzebujemy 8800 zł z czego, dziś, gdy do Ciebie piszę mamy już 68% budżetu, 85 wpłat na sumę 5942 zł. Potrzeba jeszcze 2858 zł. Zbiórka kończy się 1 marca 2014 roku. Regulamin zbiórki gwarantuje zwrot w przypadku nie uzbierania całej sumy. Nie ma więc ryzyka.

Bardzo Cię proszę wejdź przez stronę:
http://wspieramkulture.pl/donations/index/468

Radio Wnet pomogło wyemitować serię 39 audycji Jerzego Kordowicza w 2011 roku pod nazwą "Tragarze Syntezatorów". Tym razem audycje z pewnością będą również emitowane w Radiu Wnet.

Z góry dziękuję i zapraszam do zapoznania się z filmami nagranymi przez słuchaczy i artystów wspierających projekt na stronie:
http://boryskozielski.wordpress.com/2014/02/12/nagrania-wideo/

Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie informacji.
Borys Kozielski
dziennikarz
--------------------------------------------------------------------

Borys Kozielski
telefon: 602218851

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.