Facebook Google+ Twitter

Aukcja charytatywna Galerii Grand Aspen

18 października 2014 roku w Galerii Grand Aspen w Pszczółkowie po raz pierwszy odbędzie się charytatywna aukcja sztuki na rzecz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka we Wschowie.

Już od godziny 10 rano Galeria Grand Aspen będzie otwarta dla zwiedzających, oferując wiele atrakcji: możliwość przejażdżki konnej, degustacje win z winnic zielonogórskich, pokazy makiet modeli samolotów aeroklubu polskiego , poczęstunek oraz koncert skrzypcowy.
Aukcja charytatywna rozpocznie się o godzinie 16.00. Na aukcji będą zaprezentowane dzieła, które powstały podczas jesiennego pleneru artystów w Pszczółkowie.
Są to obrazy nieprzeciętnie utalentowanych artystów i artystek z całej Polski , pokazujące przede wszystkim piękno natury. Oprócz pejzaży na aukcji znajdą się również akty, martwe natury i inne gatunki malarskie. Artyści, czyje prace zostały wybrane na aukcję, reprezentują różne style i metody twórcze, odwołują się do rożnych tematów, ale łączy ich oryginalność i najwyższa jakość sztuki.
Udział w aukcji jest bezpłatny. Obejrzeć obrazy i zarejestrować się do udziału w aukcji można na stronie Domu Aukcyjnego DNA.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.