Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30487 miejsce

Aukcja charytatywna na rzecz osób chorych na nowotwory

Fundacja Psychoonkologii "Ogród Nadziei" zaprasza do udziału w trzeciej aukcji charytatywnej pt. "ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI", z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc psychologiczną dla osób chorych na nowotwory oraz ich bliskich. Impreza odbędzie się 6 listopada w Warszawie.

Zdjęcie pracy aukcyjnej autorstwa Anety Grzeszykowskiej. / Fot. materiały orgnizatoraPodczas aukcji licytowanych będzie około 130 prac, również za pomocą równolegle prowadzonej licytacji internetowej przez portal artinfo.pl. Dzięki tej formie w licytacji mogą brać czynny udział osoby z całej Polski i z zagranicy. Ceny wywoławcze obiektów to 100 zł, z wyłączeniem obiektów z ceną gwarantowaną oznaczoną w katalogu gwiazdką. Liczymy na hojność licytujących, tak by ceny ostateczne obiektów korespondowały z ich wartością rynkową. Swoje prace przekazali uznani artyści m.in. prof. Jerzy Nowosielski, Rafał Olbiński, Andrzej Fogtt, Andrzej Pągowski, Aneta Grzeszykowska. Imprezę charytatywnie poprowadzi znana dziennikarka telewizyjna Dorota Wellman, a aukcję Piotr Lengiewicz, Prezes Domu Aukcyjnego Rempex.

Fundusze, które zostaną pozyskane z aukcji przeznaczone będą w całości na pokrycie kosztów organizacji integralnego programu psychoedukacji i psychoterapii. Organizatorzy wierzą, że dzięki zgromadzonym środkom chorzy na nowotwory oraz ich bliscy będą mogli w 2009 r. korzystać bezpłatnie z różnych form pomocy psychologicznej proponowanych przez Fundację "Ogród Nadziei".

Impreza odbędzie się
6 listopada 2008 roku w Bussines Centre Club, Pl. Żelaznej Bramy 10, w Warszawie. Program wygląda następująco:
15 - 17.30 wystawa przedaukcyjna; 17.30 - 18 koncert zespołu kameralnego Behemot Quortet; 18.30 – oficjalne rozpoczęcie aukcji.

Szczegółowe informacje na temat organizatora i imprezy można odnaleźć na stronie (w zakładce Aukcja Charytatywna), natomiast katalog aukcyjny dostępny jest na stronie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.