Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18599 miejsce

Aukcja: L.U.C, Smolik feat, Rebel Babel

Takiego singla jeszcze w Polsce nie było.L.U.C, Smolik i międzynarodowa orkiestra REBEL BABEL Jana Feat.'a kreują muzyczny performens - tworzą piosenkę dla jednej osoby.

 / Fot. Fot.Darek KawkaArtyści w Radiowej Trójce nagrali utwór, który będzie mógł wylicytować każdy! Zwycięzca otrzyma licencję na piosenkę i będzie mógł zadecydować czy chce się podzielić z nią światem czy też na zawsze zostanie ona wyłącznie w jego prywatnej kolekcji bez publicznej prezentacji. Artyści ze względu na wieloletnią współpracę z Polskim Radiem postanowili przekazać singla Trójce na aukcję charytatywną niosącą pomoc chorym dzieciom fundacji KOOCHAM.
W nagraniu singla wzięli udział muzycy z Polski i z Ukrainy w ramach projektu budowania wielokulturowej, pozytywnej orkiestry REBEL BABEL.

Akcji patronuje Europejska Stolica Kultury Wrocław 2016, która przekazuje na aukcje także inne rekwizyty od artystów, z którymi współpracuje (np. od E. Morricone).

Licytacja odbędzie się w ramach akcji "Święta bez granic", 18 grudnia po godzinie 16:00 na antenie Trójki.
Tytułem singla będzie imię zwycięzcy aukcji wypisane osobiście przez artystów na jedynym egzemplarzu. Oprawę graficzną stworzył także charytatywnie znakomity polski ilustrator Michał Dziekan. Szczegóły i regulamin aukcji będzie dostępny na stronie Polskiego Radia. Otwórzcie serca i bądźcie z nami.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: L.U.C Smolik


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.