Facebook Google+ Twitter

AUT, czyli autorskie uchwycenie tygodnia

Dziś AUT ma dla was aferę hotelową, marzenia o okładce, ruchome słupki i inne perełki. Na koniec trochę alkoholu, bo na sucho nie da się pojąć tego wszystkiego.

 / Fot. PAP/EPA FRANCK ROBICHONCo łączy twórczość Szymona Wydry i Władysława Broniewskiego? Ano historia trenera F.C. Barcelony. Josep Guardiola myślał sobie: Do fiskusa nie chodzę, bo jest mi nie po drodze. Teraz jestem tu. Po drugiej stronie hotelowych drzwi urzędnicy na to: A kiedy przyjdą nocą, z rachunkiem w drzwi załomocą.

Trener mistrzów Hiszpanii został zaskoczony w hotelu przez pracowników fiskusa po meczu z Interem Mediolan. Chodzi o niezapłacone podatki w wysokości miliona euro za czasów, kiedy Guardiola grał we włoskiej Brescii. Szkoleniowiec Barcy był tak zszokowany, że gdyby miał na sobie tylko hotelowy ręcznik z pewnością w kilka sekund naga prawda wyszłaby na jaw. I byłoby goło; bo wesoło chyba nie do końca.

W tenisie jeszcze goło nie jest, ale i niewesoło. Ktoś twierdzi, że na tym sporcie można sporo zarobić? Chyba nie za bardzo, bo niektórzy już planują jak w przyszłości dorobić. Okazuje się, że najprostszym sposobem jest się rozebrać. Mowa tu o pierwszej rakiecie RP, Agnieszce Radwańskiej. 20-letnia tenisistka wyznała, że myśli o rozbieranej sesji. Polka sama nie wie czy jest na to gotowa, ale jeśli otrzymałaby propozycję na pewno kategorycznie nie odmówi.
- Teraz mam trochę inny wizerunek, nie muszę się lansować w ten sposób, ale w przyszłości... chętnie – wyznała Radwańska Super Expressowi.

Są na tym świecie mniej i bardziej zaradni ludzie. Isia z takim planem na życie z pewnością nie zginie. Tylko czy ta rakieta warta jest rozkładówki? Z drugiej strony najlepszym przyjacielem pań z okładek jest Photoshop. Tak więc, Aga, pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz(...) Piękne zdjęcia mówią wszystko, lecz nie zmienią nic, nie zmienią nic...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pawle...AUTy wychodzą w piątki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podoba mi się ! Łukaszu (5+) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z wielką niecierpliwością czekałem na czwartkowego AUT-a... i nie zawiodłem się! :D. 5+ :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

- Teraz mam trochę inny wizerunek, nie muszę się lansować w ten sposób, ale w przyszłości... chętnie – wyznała Radwańska Super Expressowi. - Komu jak komu ale to co piszą w SE to nie wierzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcjo! Powyższy AUT wymaga nagrody! Łukasz, fragment z Guardiolą to mistrzostwo świata! Choć i reszta wcale nie gorsza:) Czekam na kolejny AUT :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.