Facebook Google+ Twitter

AUT, czyli autorskie uchwycenie tygodnia

Dziś alkoholowe przygody sportowców. Będzie też dobry sposób na powiększenie piersi oraz wylegitymowanie przez policjantów pewnej żony piłkarza. Dla takich chwil warto być funkcjonariuszem.

Skoczek musi prowadzić wyskokowe życie. To pomoże partnerce i wyskoczy po zakupy, innym znów razem skoczy na pocztę lub z psem. Gorzej, kiedy skoki wymykają się spod kontroli. Najgroźniejsze wydają się skoki w bok oraz „po bandzie”. Harri Olli znany jest z tego, że o skokach wie chyba wszystko i to nie tylko tych narciarskich. Zaliczył prawdopodobnie wszystkie wymienione wyżej rodzaje skoków. Często jako profesjonalista korzysta z napojów wyskokowych, przy czym rzadko jest to Redbull. Przed wyjazdem na pierwsze zawody w Kuusamo Olli potwierdził, że porządny wyskok nie stanowi dla niego wyzwania. Harri miał spędzić romantyczny wieczór ze swoją dziewczyną. Tymczasem odbił się z progu i poleciał. Jedno piwo, drugie, trzecie itd.. Jego dziewczynie nie spodobał się jednak styl Fina i sprowadziła go na ziemię. Nota musiała być naprawdę niska, bo doszło pomiędzy nimi do bójki. Na dodatek wybranka skoczka pokaleczyła się odłamkami szkła. Parę wyrzuciła z lokalu ochrona. Ponoć już od progu wylecieli bardzo dynamicznie. To musiało podciąć skrzydła Finowi. Loty coraz niższe, pomału sięga dna. Należy zwrócić uwagę, iż metody Harri Olli stosuje co tydzień wielu Polaków, a kadra skoczków zbyt wielu talentów nie ma. Może fińskie sposoby trzeba zamienić na rosyjskie.

Fani wyciskania na siłowni siódmych potów uważajcie. Szczególnie, jeśli wasze ćwiczenia wspierane są różnymi odżywkami dla polepszenia tężyzny. Pomyślcie zanim zdecydujecie się na jakikolwiek suplement. Serwis "BBC News-Health", opierając się na opinii lekarzy, alarmuje, że coraz częściej kulturystom rośnie biust! To ginekomastia. Nawet niegroźna z pozoru kreatyna w tabletkach może sprawić, iż oprócz mięśni urosną ci również piersi. I tak zamiast stawać się prawdziwymi macho po prostu niewieściejemy. Więc drodzy panowie, zamiast tracić czas na siłowni podrzućcie trochę waszych suplementów i tabletek swoim wybrankom. Oczywiście, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

"Artest twierdzi, iż pił z powodu porażek "Byków". A że Chicago Bulls przegrywali wtedy często to on dużo pił."

Trochę bezsensu :P. Gdyby nie pił, to wtedy "Byczki" by nie przegrywali, bo Artest by lepiej grał i wówczas by wygrywał, dlatego nie musiałby pić ;D!

5+:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artest wygrywa:) Dobrze, że nasi piłkarze nie stosują podobnych metod ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też racja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"To ginekomastia. Nawet niegroźna z pozoru kreatyna w tabletkach może sprawić, iż oprócz mięśni urosną ci również piersi. I tak zamiast stawać się prawdziwymi macho po prostu niewieściejemy."

Niestety, niektórzy faceci nie potrzebują piersi, żeby zniewieścieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.