Facebook Google+ Twitter

AUT, czyli autorskie uchwycenie tygodnia

W dzisiejszej odsłonie AUT-u lekcja języka polskiego. Będzie też o haremie pięknych kobiet oraz kiepskich żartach. Także słów kilka o sportowcu, którego nie poznały dzieci, całe szczęście nie jego własne.

David Beckham jest już uważany za ikonę piłki nożnej. Dla jednych stał się idolem, dla którego zrobiliby wszystko, inni widzą w postaci Beckhama maksymalną kumulację kiczu, lansu i pozerstwa. Jakby nie patrzeć, pisze się o nim często. Stał się pożywką dla wszelkiego typu mediów. Można by dać mu na drugie imię „Plotka”. Dla Davida futbol dawno temu przestał być źródłem sławy. Show biznes tworzy jego wizerunek, napędzając popularność. Dlatego wszędzie go pełno. Okazało się jednak, że zmiana wizerunku nie służy rozdmuchanej sławie Beckhama. Anglik odwiedził ostatnio miejscowość Khayelitsha koło Kapsztadu. Spotkał się tam z uczniami lokalnej podstawówki. Zawodnik prezentował młodzieży swoje zdolności piłkarskie. Jakież musiało być jego zdziwienie, kiedy z początku dzieciaki nie rozpoznały w nim gwiazdy futbolu. Młodych miłośników piłki nożnej zwiodła broda Beckhama. Ależ ten David się zapuścił. Dobrze, że dzieci nie uciekły z krzykiem na widok brodacza, albo nie zapytały, gdzie wór z prezentami, biorąc go za św. Mikołaja.

 / Fot. Kim Ludbrook PAP/EPADobry żart zawsze w cenie. Problem pojawia się, gdy dowcip dotyka przykrych kwestii, które w dodatku w jakimś stopniu dotyczą audytorium. Jeśli słuchacze nie mają poczucia humoru i dystansu do siebie, wówczas kawał w uszy kole. Charlize Theron podczas próby ceremonii losowania grup piłkarskich mistrzostw świata 2010 w Kapsztadzie błysnęła inteligencją oraz dobrym kawałem. Niestety przez większość obecnych gości, w tym prezydenta międzynarodowej federacji piłkarskiej Seppa Blattera został on uznany za żenujący żart prowadzącej. Aktorka podczas próbnego losowania wyciągnęła z koszyka piłeczkę z napisem: Francja. Zaprezentowała ją z uśmiechem, mówiąc: Irlandia. To się nazywa zagranie fair play. Cięta riposta nie zachwyciła jednak władz FIFA.

Najbardziej znany mistrz posługiwania się kijem... golfowym Tiger Woods, został zdemaskowany. Cały świat, a przynajmniej połowa poznała jego drugie oblicze. Casanova Woods ze swojej sportowej pensji utrzymywał cały harem kochanek. Były wśród nich gwiazdy porno i atrakcyjne kobiety spoza tej branży. Trudno powiedzieć ile tak naprawdę ich było. Sprawa jest rozwojowa niczym afera korupcyjna w polskim futbolu. Tylko czekać jak za chwilę ujawnią się kolejne sympatie Tigera.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Hehe.... harem Woods'a jest najlepszy :D. 5+ :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że Charlize Theron nie powtórzyła tego podczas oficjalnego losowania;) Za część o Małeckim 5* to za mało:D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Sprawa jest rozwojowa niczym afera korupcyjna w polskim futbolu. Tylko czekać jak za chwilę ujawnią się kolejne sympatie Tigera".. a jedna z nich będzie miała pseudonim artystyczny Fryzjer ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.