Facebook Google+ Twitter

AUT, czyli autorskie uchwycenie tygodnia

Kolejna dawka tygodniowych informacji od czwartku do czwartku. Od dyscypliny do dyscypliny. Ale wszystko w ramach sportu.


Prezydent FIFA Joseph S. Blatter podczas konferencji prasowej po zakończeniu posiedzenia komitetu wykonawczego FIFA. / Fot. PAP/EPA/WALTER BIERIKolejna historyjka z życia prywatnego sportowców- koniec love story Seppa Blattera. Po dziesięciu latach prezydenta FIFA rzuciła ponad 30 lat młodsza narzeczona! Chodzi o Polkę Ilonę Boguską. Była związana z 72-letnim Blatterem od 1995 roku. Podobno „swatką” był Listkiewicz, choć ten temu zaprzecza. Ale coś jest na rzeczy. Skończyła się prezesura Listka, zakończyła się znajomość Boguskiej z Blatterem. Ponad 10 lat razem, z tyle młodszą partnerką? Prezydent FIFA musiał być w formie.


Bogusław Karczmarek, nowy szef scoutingu Polonii Warszawa, stwierdził ostatnio, że Polska to "pustynia" pod względem piłkarskich talentów. - Rynek jest ubogi, nie ma z czego wybierać. Ale czy można się temu dziwić? Przecież dzieciaki nie są trenowane przez profesjonalnych szkoleniowców, bo nie ma na nich pieniędzy. Ciekawe, bo kiedy Leo Beenhakker zaczynał pracę w Polsce stwierdził, iż w naszym kraju jest wiele talentów tak jak na zachodzie tylko trzeba je szlifować. Kto ma rację oceńcie sami, jak i to, który z panów jest lepszym specjalistą.


Wiecie kim jest Ion Tiriac? Jeśli tak to gratuluję, jeśli nie to już wyjaśniam. Jest to były rumuński tenisista i jeden z najbogatszych ludzi w Rumunii. Ma 69 lat i wielką fortunę. Jednak to wszystko schodzi na drugi plan. Ostatnio jest na językach z powodu licznego potomstwa, które posiada. Pan Tiriac dorobił się 33 dzieciaków. Niestety tylko trójka jest ślubna. Trzeba przyznać, że ma facet skuteczność. Gdyby tak działał na korcie wówczas wygrałby więcej turniejów niż tylko jeden. Ale teraz pan Ion może przynajmniej założyć zespół piłki nożnej nawet z głębokimi rezerwami. To byłby dopiero rodzinny biznes.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dzięki Łukaszu i oczywiście respect za szeroką wiedzę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulację dla autora za pomysł i wykonanie.
No i malutkie "gratki" dla mnie. Wiedziałem przed przeczytaniem tekstu, kto to Tiriac:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.