Facebook Google+ Twitter

AUT, czyli autorskie uchwycenie tygodnia

Dziś w AUTowej historii o skutkach nie mycia się. Ponadto kasowa produkcja filmowa i wiele innych ciekawostek na pograniczu śmieszności oraz absurdu.

Radosław Majdan / Fot. PAPInformacja godna ogłoszenia żałoby narodowej. Powstanie film o… Radosławie Majdanie. „Dziennik” podał, że zdjęcia do tej super produkcji mają rozpocząć się wkrótce. Ma to być podobno dokument pokazujący prawdziwy wizerunek oraz styl życia piłkarza. Marek Marlikowski reżyser tego kasowego filmu chce zaprezentować rzetelny obraz Majdana, co ma podreperować wizerunek pana Radosława. Swoją drogą nie wiadomo czy wyjdzie z tego dokument, czy inny rodzaj filmu… Jeśli wystąpi w nim Doda, a reżyser dodatkowo odtworzy pamiętne wydarzenia z Mielna to zapowiada się niezły film akcji. A może drugi Titanic, czyli jak szybko pójść na samo dno?!

Patrick Snijers wielokrotny rajdowy mistrz Belgii, dwukrotny zwycięzca Rajdu Polski nie wystartował w wyścigu, bo… dzień wcześniej stracił prawo jazdy. Rajdowiec nie wystartował w TAC Rally wyścigu inaugurującym sezon w Belgii. Snijers w przeddzień imprezy wpadł w ręce policji. Jadąc Subaru Imprezą został zatrzymany za znaczące przekroczenie dopuszczalnej prędkości na terenie zabudowanym. Dokładnie nie wiadomo o jaką prędkość chodziło, ale funkcjonariusze prawko zabrali. Do pechowego spotkania z policją doszło na trasie dojazdowej do odcinka testowego. Według przepisów zawodnik nie może wystartować w rajdzie, jeśli nie posiada prawa jazdy nawet wtedy, gdy posiada ważną licencję rajdową. Wniosek? Szanuj prawko swoje, bo będą w jeździe przestoje.

Wyobrażacie sobie w życiu publicznym większą ilość braci Mroczek, albo tych co ukradli Księżyc i do dziś bujają w przestworzach? Po dwie sztuki to aż nadto w obu przypadkach. Od przybytku głowa nie boli - mówią niektórzy. Czy aby na pewno? Pewna drużyna amatorskiej ligi włoskiej jest zmorą tamtejszych arbitrów. Powód? Wszyscy zawodnicy noszą to samo nazwisko. I tak: na bramce De Feo, w defensywie De Feo razy cztery, w drugiej linii De Feo razy cztery i w ataku rewelacyjny duet De Feo - De Feo. Nie zgadniecie jak nazywają się trener, lekarz oraz sekretarz klubu?! De Feo. Jeśli ktoś czuje niedosyt dodam jeszcze, że założycielem klubu jest Maurizio De Feo, a stadion mieści się przy ulicy imienia Rafaele De Feo. Teraz wyobraźcie sobie polski Sejm. 460 posłów i jedno nazwisko - Ka…czastrofa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Do Pudelka jeszcze trochę Ci brakuje :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się Livia, że mogłem poprawić ci humor;)

Adam dobrze, że mnie do Pudelka nie wysyłasz:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasami te ciekawostki, o których piszesz wyłapuję... ale z tego, co dzisiaj przeczytałem, to słyszałem tylko o "akcji" De Feo - tam podobno nawet burmistrz tak się nazywa :D
Powinieneś do zczuba.pl należeć ; ) Plusik, pozdro!

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) idealny tekst na poprawę humoru po ciężkim tygodniu : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.