Facebook Google+ Twitter

AUT, czyli autorskie uchwycenie tygodnia

Dziś numer dla miłośników wysokich szczytów. Nie zabraknie też pobicia oraz wisielczej refleksji. W związku z tym osoby, które nie ukończyły 18. roku życia proszone są o odejście od monitorów. Nie znajdziecie tu nic o harcerskich biwakach.

Za co piłkarze dostają po głowie? Mogą za słabą grę, za prowadzenie niesportowego trybu życia lub opuszczenie treningu. Otóż nie tylko. Za słabą formę w łóżku też mogą dostać burę i to publicznie. Takie pretensje, pod adresem eks-małżonka, skierowała Doda. Podczas czatu w programie „Dzień dobry TVN” ujawniła swe przykre doświadczenia z nieoficjalnych „zajęć sportowych”:
- Jakie są twoje stosunki z Radosławem?
- Głębokie.
- Czy masz kogoś u swego boku?
- Tak bardziej z braku laku, na razie.
- Czy zawiodłaś się kiedyś w łóżku?
- Tak, wczoraj.

Cóż, starość nie radość, śmierć nie wesele. Z upływem czasu forma już nie ta. Ale jak Doda mogła tak podważyć autorytet Majdana. Przecież to profesjonalny gracz. Każdemu czasem zdarzy się wtopa. A szczyty niech pani Rabczewska himalaistom zostawi, bo sobie jeszcze nogi połamie. Już zespół Perfect lata temu przewidział konflikt na linii Doda- Majdan. Oto ich rada: Trzeba wiedzieć kiedy z partnera zejść niepokonanym(…)Nim się ogień w nich wypali(…). Jakoś tak podobnie to leciało…


W trakcie meczu Arki Gdynia ze Śląskiem Wrocław na trybuny został odesłany szkoleniowiec tej drugiej drużyny Ryszard Tarasiewicz. Trenerowi puszczały nerwy. Wychodził z przeznaczonej dla niego strefy oraz rzucił bidonem o murawę. W tej sytuacji arbiter techniczny zdecydował odesłać Tarasiewicza na trybuny. Okazało się, że to początek kary. Trener Śląska został obrzucony wyzwiskami przez kibiców. Oprócz tego, że przyjął grad słownych ciosów, musiał przyjąć także bardziej bolesny atak. Jeden z kiboli uderzył Tarasiewicza w bark. Z pewnością trener wrocławian poczuł się dotknięty. Trauma pozostanie na zawsze, bo ponoć zły dotyk boli całe życie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.