Facebook Google+ Twitter

Auto Nostalgia 2013, czyli wspomnień czar. Cz. 2

W dniach 11-12 maja w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyła się 3. edycja Targów Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia. Zaprezentowane samochody zachwycały swoim pięknem oraz stanem utrzymania.

1 z 28 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Chevrolet Corvette Stingray. Fot. Weronika Trzeciak
Chevrolet Corvette Stingray. Fot. Weronika Trzeciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Dziękuję, starałam się zrobić to jak najdokładniej. Tym bardziej się cieszę, że zostało to docenione :) Choć muszę przyznać, że trochę się bałam, że moja galeria spotka się z chłodnym przyjęciem znawców tematu.

Mnie też nie podobają się niepodpisane zdjęcia samochodów. Co prawda sporo pracy to kosztuje, ale dzięki temu wzrasta jej wartość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak zrobiłam selekcję, bo zdjęć zrobiłam ok. 300. Dlatego bałam się, że pominę jakąś perełkę. ;) Być może coś w tym jest. W sumie w każdej plotce jest cień prawdy. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem, trochę dużo tego wyszło. Ale nie mogłam się zdecydować. ;) Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ufff! Obejrzałam całą galerię! Nie jestem co prawda fanką motoryzacji, wolę też nowsze samochody, ale należy się Tobie pochwała, bo bardzo się napracowałaś!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, a mnie z amerykańskich zawsze podobały się "krążowniki szos". I na targach było kilka z nich, które zapadły mi w pamięć - m.in. Buick Riviera, Cadillac Fleetwood czy Chevrolet Impala. Ale chyba największe wrażenie zrobił na mnie Chevrolet Truck 3500 Silverado, który ma prawie 7 m długości.

To prawda pani Aneto, dziś niestety już takich samochodów się nie robią. ;) Mało które mają charakter, pazur i styl. Co najwyżej niektóre sportowe robią wrażenie. Ale nie mają duszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja się co prawda za bardzo nie znam, ale to nie przeszkadza cieszyć się ich pięknem. Są fascynujące i miały "duszę". Swój rys, charakter, pazur. Współczesne są często zupełnie bez wyrazu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marki poznaję, gorzej z modelami. Ale na szczęście większość samochodów była podpisana. Poza tym miałam dobrego nauczyciela, który zaszczepił we mnie motoryzacyjną pasję. :P Właśnie dlatego chciałam przełamać ten stereotyp, że kobiety się nie znają. Sama mam prawo jazdy od 8 lat. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powielam komentarz z pierwszej galerii. Szkoda że nie udało się tam być osobiście. Stare bryki to mój czuły punkt. Galerie Pani Weroniki można śmiało powiedzieć to perełki. Daję 5 i 7

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chodziło mi o osobowe ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego, co pamiętam, to Opla chyba nie było żadnego.
Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.