Facebook Google+ Twitter

Autobiografia Cheryl Cole ukaże się 11 października w Wielkiej Brytanii

"My Story" to opowieść o kobiecie, która w labiryncie showbiznesu i we fleszach paparazzi próbuje zachować cząstkę siebie i zdefiniować to, co jest dla niej w życiu najważniejsze.

Okładka książki My Story: Cheryl Cole. Fot. Piotr Balkus / Fot. Materiały artystyPiosenkarka opowiada na łamach książki między innymi o jej przygodzie jako jurora programu X Factor w USA i o trudnych stosunkach z Simonem Cowellem - najważniejszym z jurorów, wpływowym magnatem showbiznesu. Zdradza między innymi treść esemesa wysłanego do Cowella po tym, jak ten zwolnił ją z jurorowania w amerykańskim show. Jest on najeżony słowami "fuck".

Ale jest to też opowieść o trudnym małżeństwie z piłkarzem Chelsea Londyn Ashley Cole'm. O jego zdradach i o jej przebaczeniach. Cheryl była żoną angielskiego piłkarza od 2006 roku. Z powodu zdrady w 2010 rozwiodła się.

Cheryl pisze o tym jak czuła się gdy dowiedziała się, że Ashley ją zdradził: "Czułam się źle i byłam zestresowana, gdy musiałam mierzyć się z tym koszmarem i widziałam on czuł się tak samo. - Doszłam do wniosku że ty nie troszczysz się o mnie tak, jak ja o ciebie - powiedziałam. Powiedzieć mu to było dla mnie bolące, i widziałam że to zabolało go też. - To nieprawda - odpowiedział, kręcąc głową. Powiedział jasno, że nie chce by nasze małżeństwo się rozpadło".

Cheryl próbowała utrzymać związek za wszelką cenę. Zdaje sobie w pewnym momencie sprawę, że część jej kocha Ashley'a i nic nie może tego zmienić. Dlatego walczy o swoją miłość:

"Powiedziałam mu, że ja też nie chcę rozpadu, ale by nasz związek przetrwał, potrzebne są trzy rzeczy. Jego odpowiedź była: - Powiedz mi. Zrobię wszystko. - Nie chcę byś pił, nie chcę byś spotykał się z piłkarzami lub ludźmi z którymi tamtej nocy byłeś. I nie chcę byś więcej pracował z tym swoim agentem". Zgodził się bez bez wahania. "I jeszcze jedno" - dodałam. "Jeśli jeszcze raz coś takiego się zdarzy, rozwodzę się z tobą. Masz szczęście, że tym razem wróciłam. Ale jeśli jeszcze kiedyś potraktujesz mnie w ten sposób, to będzie koniec . Mówię ci, odejdę".

"My Story" to opowieść o kobiecie, która w labiryncie showbiznesu i we fleszach paparazzi próbuje zachować cząstkę siebie i zdefiniować to, co jest dla niej w życiu najważniejsze. Bycie osobą publiczną obnaża i kompromituje jej życie prywatne, tak ważne dla autorki. To również książka, która obnaża blichtr i fałsz showbiznesu, zarówno ze strony celebrytów, jak i paparazzi.

[i]
Książka "My Story: Cheryl Cole" ukaże się w Wielkiej Brytanii 11 października.
Fragmenty w moim przekładzie na polski możesz poczytać na stronie
biografiacherylcole.wordpress.com

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.