Facebook Google+ Twitter

Autobiografia Sébastiena Loeba "Mój styl jazdy" od Wydawnictwa SQN

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-06-12 10:00

19 czerwca 2013 roku do księgarń trafi książka, której bohaterem jest jeden z najlepszych kierowców rajdowych na świecie - Sébastien Loeb. Swoją autobiografię zatytułował "Mój styl jazdy". Polskie wydanie jest pierwszym na świecie tłumaczeniem książki.

 / Fot. Wydawnictwo SQN"Ta fascynująca historia odkrywa tajemnice sukcesu jednego z najlepszych kierowców w historii motoryzacji. Cofając się do korzeni Sébastiena Loeba, możemy poznać prawdziwy charakter mistrza, który za kierownicą rajdówki nigdy nie miał sobie równych i ustanowił rekordy, których prawdopodobnie nikt już nie pobije" - Cezary Gutowski.

"Mój styl jazdy" to historia rajdowca-samouka, który od dziecka kochał szybkość i adrenalinę. Jego rajdowy debiut okazał się prawdziwym objawieniem. Szybko trafił pod skrzydła zespołu Citroëna, gdzie poznał trudy zawodowych rajdów samochodowych, ale też odniósł swoje największe sukcesy.

Rajdowe wyczyny Sébastiena Loeba budzą podziw innych rajdowców i wprawiają w zachwyt miliony fanów. Niebywałe pragnienie szybkości nieprzerwanie pcha rajdowca do kolejnych zwycięstw. Loeba najlepiej podsumować można słowami najbliższego współpracownika, pilota jego samochodu rajdowego: "Ten facet jest albo wariatem, albo geniuszem!".

W "Moim stylu jazdy" Sébastien Loeb po raz pierwszy mówi tak otwarcie o swoim życiu i karierze, zdradza kulisy pracy w zespole Citroën Racing i opowiada o cieniach i blaskach sławy, jaką niesie ze sobą tytuł najlepszego kierowcy rodowego na świecie. To szczera i inspirująca autobiografia.

Sébastien Loeb. Mój styl jazdy
Ma ligne de conduite

Autor: Sébastien Loeb
Tłumaczenie: Marta Duda-Gryc
Język oryginału: francuski
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 288 (+wkładka zdjęciowa)
Data wydania: 19 czerwca 2013
ISBN: 978-83-7924-005-0
Cena: 39,90 zł

Informacja o autorze:
SÉBASTIEN LOEB - francuski kierowca rajdowy, dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata. Zdobywca drugiego miejsca w słynnym wyścigu 24-godzinnym w Le Mans w 2006 roku, 3-krotny mistrz prestiżowych zawodów "Race of Champions". Według oficjalnej strony Rajdowych Mistrzostw Świata, Sebastien Loeb jest najbardziej utytułowanym kierowcą rajdowym w historii.

Wydawca w Polsce:
Sine Qua Non - Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.