Facebook Google+ Twitter

Automaty biletowe na łódzkim dworcu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-04 19:41

Od 4 listopada br. można kupować bilety z nowych automatów biletowych zainstalowanych na stacji Widzew.

W niedalekiej przyszłości planowana jest instalacja kolejnych automatów na dworcach o największym nasileniu ruchu pociągów Spółki Przewozy Regionalne. Do chwili obecnej Przewozy Regionalne zainstalowały na dużych dworcach w całym kraju kilkadziesiąt automatów biletowych.
Po terminalach mobilnych i internetowej sprzedaży biletów, automaty biletowe to kolejny nowoczesny kanał dystrybucji biletów na terenie Łódzkiego Zakładu Przewozów Regionalnych.

W automatach można kupować bilety jednorazowe i okresowe w relacjach bezpośrednich, na wszystkie rodzaje pociągów obsługiwanych przez Spółkę Przewozy Regionalne, ze stacji na której automat został zainstalowany. Bilety okresowe są dostępne w przedsprzedaży (do 7 dni naprzód), pozostałe na wyjazd w dniu zakupu. Automat zapewnia nabycie biletu jednorazowego według najkorzystniejszej oferty. Oznacza to, iż w momencie zakupu w stacji Łódź Widzew biletu dla dwóch, trzech lub czterech osób, urządzenie automatycznie wybierze ofertę Ty i raz, dwa, trzy.

Ponadto można nabyć bilety wg ofert specjalnych ,,REGIOkarnet" i ,,Bilet Turystyczny.
Obecnie brak możliwości zakupu biletu z ulgą 70%, 80%, 99% i 100% - w niedługim czasie funkcje zostaną udostępnione.

Płacić można bilonem i banknotami z możliwością wydawania reszty. Automat przyjmuje monety o nominałach: 10, 20, 50 groszy, 1, 2, 5 złotych i banknoty o nominałach: 10, 20, 50, 100 i 200 złotych. Niedługo będzie można płacić także za pomocą karty.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.