Facebook Google+ Twitter

Automaty z wodą w Szpitalu Bielańskim. Dostępne dla wszystkich

Kilkanaście dystrybutorów filtrujących wodę zdatną do picia stanęło w warszawskim szpitalu na Bielanach. To efekt kontraktu szpitala z białostocką firmą Ideal Group.

 / Fot. waterlogic- To pierwsza w Polsce tak duża instalacja automatów z wodą w tego typu placówkach – twierdzi Andrzej Nartowicz, członek zarządu Ideal Group. - Nasze automaty sprawdzają się w szpitalach i gabinetach lekarskich, poczekalniach i recepcjach – wszędzie tam, gdzie natychmiastowy dostęp do świeżo oczyszczonej wody jest kwestią zdrowia i wygody użytkowników.

Woda jest bezpłatna, a koszt eksploatacji dystrybutora jest stały, niezależnie od ilości spożytej wody. Automaty , wykorzystujące technologię Waterlogic, podłączone zostały do miejskiej j sieci wodociągowej i pobierają wodę już spełniającą rygorystyczne wymogi jakościowe.
- Jednak, by woda była maksymalnie oczyszczona przed samym podaniem i spełniała też wymogi sanitarne, w dystrybutorach Waterlogic przechodzi przez wielostopniowy system filtracji – mówi Paweł Makowiecki, dyrektor rozwoju Ideal Group. - Filtry usuwają z wody wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne i biologiczne, w tym chlor, metale ciężkie, glony, bakterie i wirusy – bez użycia środków chemicznych –pozostawiając niezbędne minerały. Woda nie jest wysterylizowana, posiada wszystkie właściwości korzystne dla ludzkiego zdrowia, a przy tym bardzo smaczna.
Umowa ze Szpitalem Bielańskim to kolejny w ostatnim czasie kontrakt Ideal Group na masową dzierżawę dystrybutorów – na podstawie poprzedniego białostocka firma wyposażyła w automaty z wodą kilkadziesiąt radomskich szkół.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.