Facebook Google+ Twitter

Autor filmu "Kot kaskader" zatrzymany

15-letni autor filmu, na którym małe dziecko znęca się nad kotem, dziś po południu został zatrzymany przez krakowską policję.

zdjęcie ilustracyjne licencja: creative commons 2.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Havana_Brown_-_choco.jpg / Fot. Dave ScelfoO sprawie pisaliśmy wcześniej link. Dziś policja zatrzymała autora filmu; jest nim 15-letni mieszkaniec Krakowa.
Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji powiedziała w rozmowie z TOK FM, że po wstępnej rozmowie z chłopcem trudno określić motywy jego postępowania.

Maluch, który na filmie znęca się nad kotem, to 3-letni brat zatrzymanego 15-latka. Zwierzę przeżyło całe zajście. Oprócz bohaterskiego kota z filmu, w mieszkaniu chłopca znajdowały się jeszcze cztery psy i dwa koty. Wszystkie zostały zabrane do schroniska, gdzie zostaną przebadane.

Na pojawienie się filmu w sieci bardzo szybko zareagowali internauci. Do jednostek policji w całej Polsce wysyłali zgłoszenia i prośby o interwencję.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (36):

Sortuj komentarze:

Koci świat świetnie opisuje: <a href="link

Komentarz został ukrytyrozwiń
diego
  • diego
  • 19.01.2011 18:15

jak tu nie popierać skrobanki

Komentarz został ukrytyrozwiń
pablo
  • pablo
  • 10.01.2011 19:46

To samo zrobiłbym z tymi bachorami,bo nawet dziecmi ich nie można nazwać.Polatają po ścianach jak ten kot to im się odechce robić takie rzeczy z niewinnym zwierzakiem.Kwestia czasu jak ktoś zrobi to samo z nimi.Wtedy się pośmiejemy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patii
  • Patii
  • 05.01.2011 13:06

Brat tego dziecka to głupek no jak tak można kot to nie jest zabawka tylko zwierzątko które czuje tak samo jak ludzie. Jeżeli dziecko chciało się bawić to zabawkę mu trzeba było kupić a nie dawać mu się bawić zwierzęciem. A najbardziej straszny(według mnie moment ) to jak dziecko rzuca kotem i kot ucieka a jego brat(kamerzysta)daje mu go do zabawy. ?T?aki film w ogóle nie powinien pojawić się w internecie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hania.............
  • Hania.............
  • 04.01.2011 14:36

Jeśli ktoś nie jest wrarzliwy i nie kocha zwierzą to ten film : http://www.dailymotion.pl/video/xgc4sm_kot-kaskader_animals .Biedny kocurek;( (obejrzałam pierwasze 20sek. i sie rozkleiłam wyłączyłam to guwno) Ten 15-latek zmusił braciszka do znęcania sie nad koteczkiem (patologia) jak wiadomo 3-latka łatwo namówić do takich sprawek. Z tego co wiem kot żyje i wraca do śiebie.... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
monika
  • monika
  • 31.12.2010 12:58

smierdziel maly nim tak o sciane niech wie co zrobil innemu za krzywde nikt mi nie powie ze trzeba go zalowac bo jest malym bezbronnym dzieckiem ktore nie wie co zrobilo gowno prawda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Seba
  • Seba
  • 31.12.2010 12:53

potraktowac gowniarza tak jak on potraktowal biedne zwierze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
  • Ania
  • 31.12.2010 12:51

Zapewne Rodzice to jedna wielka patologia skoro wychowuja po woli pod dachem mlodocianego zabojce albo gwalciciela. Gowniarz powinnien taki wpier.... dostac ze zapomnial by jak sie nazywa albo kilka razy nim o sciane pier............ wiedzial by co to bol

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysztof Wielczyński
  • Krzysztof Wielczyński
  • 31.12.2010 09:44

Jak ten dzieciak jest stracony już , pozostaje już tylko piec.. :-(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Vik
  • Vik
  • 30.12.2010 20:17

Jedna rzecz mnie cieszy- ta sytuacja pokazała że jednak w ogromnej większości pozostaliśmy ludźmi. Że porypane psychole są na szczęście marginesem. Że nas takie zachowania bulwersują, że tępimy je i będziemy tępić. A już miałem okresy dużego zwątpienia w nasze społeczeństwo, zwłaszcza w młodzież.
natomiast jeszcze słówko do Uriasza Hipa : często w różnych forach widzę próby wykorzystywania różnych negatywnych wydarzeń do uzasadniania swoich osobistych niechęci lub nawet nienawiści. Wypada to żałośnie.
Oczywiście nawet jeśli zwierze nie posiada duszy(załóżmy) , to oczywiste jest że posiada jednak ciało , które cierpi.Twój wniosek jest płytki.A to że nie wiesz czym jest Chrześcijaństwo , nie zagłębiałeś się i nie rozumiesz z tego nic, to Twoja przeogromna strata. Zapewniam Cie o tym jako dawny zaciekły,prostacki, ateista.