Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12946 miejsce

Autor fotobloga Look 'n' feel odebrał nagrody

Wczoraj zawitał do nas kolejny z wyróżnionych blogerów - Aleksander Kisielewicz. Odebrał dyplom i nagrody, które otrzymał dzięki głosom internautów. Jego fotoblog Look 'n' feel zajął II miejsce w swojej kategorii.

 / Fot. Screen ze strony http://www.bhk.pl/index.php?x=browseAleksander Kisielewicz mieszka w Rzeszowie, gdzie studiuje prawo. Od dwóch lat prowadzi fotobloga Look 'n' feel, na którym umieszcza swoje zdjęcia. Ich tematyka jest bardzo różnorodna, o czym możecie się sami przekonać zaglądając na Look 'n' feel. Aleksander na razie nie wiąże przyszłości z fotografią, a raczej ze swoim kierunkiem studiów. Nie wyklucza jednak możliwości zmiany planów.

Aleksander Kisielewicz z Pawłem Nowackim / Fot. Agnieszka Gierczak
Laureat konkursu przyznał, że zarejestrował się na Wiadomościach24.pl i z zaciekawieniem śledzi artykuły pojawiające się w dziale Kultura. Obiecał, że gdy tylko znajdzie trochę więcej czasu, zamieści galerię ze swoimi zdjęciami na naszej stronie

W tym roku odbyła się już druga edycja konkursu na Blogera Roku. Tym razem rozszerzyliśmy go o kategorię Fotoblog, która cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Zgłoszono do niej wiele rewelacyjnych fotoblogów, a zdjęcia, które są na nich prezentowane, wielokrotnie wzbudziły nasz zachwyt.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.