Facebook Google+ Twitter

Autor Wiadomosci24.pl poleca Reggae Day w Częstochowie

Już 5 czerwca w Częstochowie odbędzie się druga edycja Reggae Day. W tym roku wystąpi gwiazda z Jamajki King Kong

Reggae Day / Fot. MosirJuż 5 czerwca, w Częstochowie, na stadionie przy ulicy Olsztyńskiej, odbędzie się druga edycja Reggae Day. W tym roku na imprezie wystąpi legenda reggae, muzyk prosto z Jamajki tworzący pod pseudonimem King Kong. To legenda epoki cyfrowego dancehallu, którego rozwój rozpoczął się w połowie lat 80. wraz z pojawieniem się na wyspie pierwszych syntezatorów i automatów perkusyjnych, które zrewolucjonizowały jamajski przemysł muzyczny. Oprócz King Konga wystąpią takie zespoły jak: Dreadsquad, Paprika Korps, Cała Góra Barwinków, EastWest Rockers, Junior Stress, Sun El Band oraz Jamal.

Oczywiście organizatorzy przygotowali też wiele innych atrakcji. - Spośród osób, które pojawią się na imprezie zostanie wylosowany tygodniowy pobyt w luksusowym hotelu w opcji all inclusive w Montego Bay na Jamajce - wyjaśnia Adrian Biel, który czuwa na sprawną organizacją i promocją całego przedsięwzięcia.

- Planujemy tak uatrakcyjnić drugą edycję, aby oprócz potężnej dawki świetnej muzyki, publiczność poczuła, że Częstochowa jest miejscem idealnie nadającym się na organizację dużych imprez masowych. Imprez, które prezentują różne nurty muzyczne - podkreśla. Pierwsza edycja Reggae Day, pomimo niesprzyjającej pogody, przyciągnęła ponad sześć tysięcy widzów. Organizatorzy imprezy w tym roku mają zamiar podwoić frekwencję.

- Marzy nam się, aby za dwa, trzy lata z Reggae Day zrobiło się Reggae Days, na które przyjedzie kilkanaście tysięcy ludzi z całej Polski. Gdyby przyjechali na trzy dni festiwalu i dodatkowo zostali w naszym mieście jeszcze na tydzień, to cała Częstochowa by na tym skorzystała - mówi Biel.

Ostróda z festiwalu reggae uczyniła wizytówkę miasta. Druga edycja, która odbędzie się w Częstochowie ma za zadanie przyciągnąć jak najwięcej ludzi i pokazać, że w naszym mieście warto organizować dobre i bezpieczne imprezy, na które ludzie z chęcią przychodzą i dobrze się bawią. Organizatorzy co roku starają się uatrakcyjnić swoją ofertę zespołów muzycznych. Jest to jedna z najlepszych imprez, które odbywają się co roku. Mam taką nadzieję, że Reggae Day stanie się imprezą ogólnopolską i że ludzie będą zjeżdżać z całej Polski, jak na festiwale światowego formatu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Czyżby Daniel pisał też na stronie Rasta Roots Reggea? http://www.rrr.com.pl/news-2010-070.htm Tzn. widać pewne zmiany autora, nie skopiował tekstu całkowicie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to będzie fotorelacja. Dostałem akredytacje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro tak, to nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować Tobie Damianie niesamowitego postępu w doskonaleniu stylistyki. Poprawnie napisany tekst, lekko się czyta. Trzymaj tak dalej! 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teksty są mojego autorstwa. Jakby nie były to by redakcja nie puściła. Zresztą pisze w uwagach zawsze do redakcji jak to jest z tekstami. A komentować nie komentuje bo nie ma co

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgodzę się z przedmówczynią. Podnosiłem już ten temat w bezpośrednim zapytaniu do Damiana. Nie odpowiedział, więc coś musi być na rzeczy. Jestem wręcz przekonany, że zamieszczane przez niego materiały nie są jego autorstwa. Wystarczy przeczytać jego komentarze, posty i publikacje wysłane do moderacji. Różnica jest taka, jak między krzesłem, a krzesłem elektrycznym. Pytanie, kto prowadzi go cały czas za rękę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo superowa biba sie zapowiada chciał bym tam byc;( polecam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.